Як зробити з двох фоток одну. зробити з однієї фотографії дві.

Об'єднання фотографій в Фотошопі - нескладний і швидкий процес, якому легко може навчитися навіть початківець користувач Adobe Photoshop. Уміння об'єднувати дві і більше фотографій в одну вам знадобиться в оформленні колажів, в фотомонтаж, в створенні різних візуальних проектів, фотокниг і подарункових листівок. У цій статті ми розповімо, як об'єднати дві фотографії в одному зображенні.
Інструкція
1
Відкрийте обидва фото в Фотошопі. Підбирайте фотографії так, щоб їх розмір був приблизно однаковим, а також, щоб у фотографій збігалася ступінь освітленості і насиченості квітів.
2
На одній з фотографій в меню шарів виберіть опцію Duplicate Layer. На що з'явився шар перенесіть другу фотографію за допомогою інструменту Move Tool.
3
Додайте обидва фото один щодо одного так, як вони повинні розміщуватися на підсумковій фотографії. Виділіть верхній шар і додайте маску шару (Add Layer Mask). Для спрощення процесу заливки градієнтом посуньте одну з фотографій трохи вниз.
4
Тепер в панелі управління виберіть інструмент Gradient Tool і встановіть для градієнта потрібні параметри - перехід від чорного до прозорого кольору.
5
Натисніть на картинку, розташовану вище, затисніть Shift і від початку верхньої фотографії проведіть горизонтальну лінію до кінця нижньої. Фотографії проявляться друг крізь друга в градієнті, який ви застосували на масці шару.
6
Якщо ви хочете зробити малюнок різкіше, зробіть лінію градієнта коротше. Якщо ви опускали одну з фотографій вниз, підніміть її назад, щоб фотографії повністю співпали, за допомогою інструменту Move Tool, і вийдіть з режиму маски шару.
7
При необхідності відкоригуйте обидві фотографії по квітам і насиченості, щоб вони виглядали ідентично, не викликаючи підозр на те, що зняті в різний час і в різному місці. Об'єднайте шари (Flatten Image) - ваш колаж готовий.