Як провести електрику в будинок. Як підвести електрику до будинку якщо стоїть тільки коробка.

Сучасна людина не може прожити без електрики, і тому в каж будинок будинок е і в кожній квартирі обов'язково повинна бути проведена електропроводка. Монтаж проводки в будинок е - непроста справа, яка вимагає уважного підходу та участі фахівців. Проводячи в свій будинок електрику, ви повинні врахувати ряд факторів і критеріїв, які допоможуть визначити, скільки розеток і вимикачів потрібно в будинок е, і в якому порядку потрібно прокладати кабелі.
Інструкція
1
Продумайте, скільки розеток і світильників вам необхідно в будинок е. Це залежить від площ і від того, скільки людей будуть проживати разом з вами. Також планування типу електропроводки залежить від того, наскільки часто ви користуєтеся потужними електроприладами - мікрохвильовими печами, пральними машинами і іншою побутовою технікою.
2
Так як більшість техніки знаходиться на кухні, використовуйте там кабелі більшого перерізу і встановіть більшу кількість розеток.
3
Проводите установку проводки в процесі ремонту, до того, як ви почнете оздоблювальні роботи, щоб мати можливість помістити дроти всередину стін. В ході ремонтних робіт заготуйте за допомогою перфоратора канавки і отвори в стінах, в яких буде проходити проводка.
4
Починайте її установку з розеткових кабелів, потім з телефонних, антенних кабелів, після цього встановіть виту пару і акустичні кабелі. Після того, як в будинок е будуть зведені стіни і перегородки, встановіть кабелі для групи освітлення.
5
В приміщеннях з підвищеною вологістю (у ванній і туалеті) встановлюйте тільки такі світильники і розетки, які мають захист від вологи. Розташовуйте їх в 60 см від джерел води.
6
В електрощиті використовуйте однофазний лічильник споживання електроенергії, якщо мова йде про побутової електромережі. Встановіть в щиті автоматичні вимикачі, які захистять мережу від перевантажень.
7
Використовуйте для розведення проводів захисні металеві труби, а також гнучкі ПВХ-труби, в яких проводку можна прокладати як всередині стін, так і зовні. При прокладанні проводів зсередини житлових приміщень використовуйте пластикові короба.
8
Також в каж будинок приміщенні повинні бути встановлені розподільні коробки, від яких ви будете розводити дроти для групи розеток і групи освітлення.
Зверніть увагу
Увага! Якщо ви не володієте спеціальними навичками, не експериментуйте з електрикою, зверніться до професіоналів, щоб уникнути неправильної проводки електрики, а так же можливих нещасних випадків.