Як одягатися, якщо ти худа. Як вибрати підбори.

Тип фігури грає визначальну роль при виборі одягу. Одяг для худих дівчат має свої особливості. Правильно підібраний гардероб може підкреслити стрункість фігури, довжину ніг і інші достоїнства, а також приховає недоліки.
Інструкція
1
Викиньте всі широке: балахони, джинси в Репперські стилі та іншу безформну одяг. Як і у випадку з одягом для повних, вона не приховує вашу худорбу, а підкреслює.
2
Приміряйте чорне. Струнким дамам дуже йдуть темні сукні нижче колін. Але занадто довга чорна одяг протипоказана. Чорний одяг для худих не повинна бути обтягує. Лоссни і завужені донизу штани вас не прикрасять.
3
Носіть багатошаровий одяг, наприклад білу сорочку з комірцем і блакитний джемпер з достатнім вирізом. Вибирайте одяг з фактурної, що створює обсяг тканини. Багатошаровий одяг допоможе не тільки візуально зробити вас більш щільною, але і дасть тепло.
4
Придивляйтеся до малюнка. Вертикальна смужка витягне вас ще більше, тобто зробить ще більш худий. Горизонтальна, навпаки, розширить, створить гармонійне враження. Краща довжина спідниці - до колін і нижче, каблук повинен бути невисоким і тонким.
Зверніть увагу
Слово «худий» походить від старослов'янського «поганий». Худих людей називали худосочними, бо, за повір'ям, в них текли «худі соки», що заважали розвитку стрункого, міцного тіла. Якщо ви вважаєте свою статуру нормальним, краще вживайте слово «стрункий».