Як поміняти масло в двигуні. Як самому поміняти масло в двигуні.

Все автовласники стикаються з необхідністю частої заміни витратних матеріалів. Чим дорожче авто, тим дорожче його господареві обійдуться і роботи в автосервісі. Однак зовсім не обов'язково міняти масло в салоні техобслуговування, адже знаючи деякі тонкощі, ви цілком можете самостійно поміняти масло в двигуні, незалежно від марки машини.

Як часто міняти масло? Інтервали по заміні масла вказуються в інструкції до автомобіля, і в залежності від використовуваного масла і типу двигуна, ресурс може розрізнятися. Щоб не зменшити ресурс двигуна ці інструкції краще дотримуватися. Марка і тип масла Більшість сучасних моделей авто працюють на чистій синтетиці. Але краще для власного заспокоєння все ж зазирнути вдруге в інструкцію і поміняти масло в двигуні саме на те що в ній передбачено.

Що купити? Звичайно, само моторне масло в необхідній кількості, паливний фільтр, великий металевий або пластмасовий тазик, дрантя і, якщо є, спеціальну одноразову шайбу на пробку. Як робити? Заїжджаємо на яму або естакаду, або ж на двох домкратах злегка піднімаємо авто. У маслозаливной горловини відкриваємо кришку і спускаємося вниз, де знаходимо, вкручені в піддон, пробку. Підставивши вниз тазик для зливу відпрацьованого масла, акуратно відкручуємо пробку. Масло зливається. Пробку загортаємо після того, як рідина перестала капати. Открученной спеціальним пристосуванням або руками масляний фільтр викидається в тазик. Вкручуючи новий фільтр руками, і тягнете якнайсильніше. Заливаємо свіже масло Обов'язково дізнайтеся, скільки саме в ваш двигун необхідно заливати масла. Головне - не перелити! Інакше це може призвести до нехороших наслідків, т.к. масло налите вище позначки максимуму, може видавити манжети колінчастого вала. Щоб уникнути цього, акуратно наливайте нове масло, поки воно не досягне на вимірювальному щупі максимальної отметкі.Как ви помітили, в цій процедурі немає нічого складного. Головне - всі дії виконувати без поспіху і по порядку. Найбільш частими зустрічаються такі помилки: невстановлений масляний фільтр, зливна пробка не закручена, рівень масла або занадто великий, або його недостатньо. Намагайтеся уникати таких помилок і у вас обов'язково все вийде.