Як швидко розморозити курку. Як дізнатися розморозилася курка чи ні.

Перед приготуванням будь-якої страви із замороженої курки її необхідно обов'язково розморозити. Те, як ви розморозили курку цілком, впливає на смак і м'якість м'яса. Занадто швидке розморожування курки може привести до втрати смаку і навіть псування продукту.
Інструкція
1
Якщо у вас є достатня кількість часу, разморозьте курку природним шляхом. Так в ній збережуться всі вітаміни і максимум смакових якостей.
2
Можна розморозити курку в мікрохвильовці: для цього існують спеціальні програми. Після двох хвилин розморожування переверніть курку і включіть повторно.
3
Так само можна розморозити курку прямо в холодильнику. Якщо м'ясо покласти на нижню полицю і правильно розрахувати час, то можна добитися повної разморозки вже до початку процесу готування. Розморожування може зайняти від 3 до 24 годин, це залежить від маси розморожувати м'яса.
4
Є і такий спосіб розморожування: курку укладіть в каструлю і поставте під струмінь проточної води. Час для такої розморозки розраховується так: 1 кг - 1 година.
Зверніть увагу
Чи не размораживайте м'ясо в гарячій воді, це призведе до того, що воно стане жорстким, так як м'ясо не терпить різких перепадів температур. Чи не размораживайте курку довго в мікрохвильовці, інакше вона почне засмажувати зверху і залишиться сирої зсередини. Обов'язково користуйтеся серветкою або прихваткой, коли будете витягувати курку з мікрохвильовки - посуд може бути гарячою, і ви обпечетесь. Ніколи не ставте в мікрохвильовку посуд зі світловідбиваючими елементами декору і не залишайте металеві предмети, через це мікрохвильова піч може зламатися.
Корисна порада
Якщо ви розморожуєте курку в мікрохвильовці, то обов'язково накривайте її кришкою, щоб не летіли бризки. Користуйтеся спеціальної жароміцної посудом. Перед тим як витягти курку з мікрохвильовки, перевірте ступінь її розморожування ножем, якщо він входить плавно і м'яко, то тушка розморозилася. Якщо м'ясо курки лежало в розморожених вигляді більше двох годин - повторно його заморожувати не можна.