Як поставити захист на комп'ютері.

Надійний захист вашого комп'ютера від шкідливих програм - це можливість спокійно працювати і зберігати в недоторканності особисту інформацію. Щоб ваш ПК не відчував на собі зовнішніх загроз, захистіть його антивірусом. Ось як можна це зробити.
Вам знадобиться
  • Для цього вам буде потрібний антивірус avast!
Інструкція
1
Зайдіть на сайт розробника антивірусу за адресою www.avast.ru, і заповніть реєстраційну форму. Після цього натисніть на кнопку «Відправити форму».
2
Отримайте ключ антивіруса avast! З ключем ваш антивірус буде працювати не 60 демонстраційних днів, а більше року.
3
Щоб отримати ключ на сайті компанії-розробника пройдіть по посиланню «Реєстрація та отримання ключа для Home Edition».
4
В реєстраційній формі для отримання ключа, введіть необхідну інформацію, а також двічі вкажіть адресу вашої електронної пошти. Перевірте, щоб вказану вами адресу справно працює.
5
Після закінчення реєстрації зайдіть в свою поштову скриньку - програма надішле вам лист із темою avast! Registration. В цьому листі вам надішлють ваш ліцензійний ключ.
6
Знову зайдіть на сайт виробника avast !, перейдіть в розділ «Завантажити» і пройдіть по посиланню «Завантажити avast! 4 Home Edition ». Скачайте антивірус
7
Запустіть або збережіть файл інсталяції на свій ПК.
8
Після установки - перезавантажте ПК. На вашому моніторі ви побачите вітальне вікно програми avast!
9
Клацніть правою кнопкою миші по значку avast !, виберіть опцію «Про avast!», Натисніть на кнопку «Ліцензійний ключ» і впишіть туди свій ліцензійний ключ. Антивірус почав свою роботу - захищати ваш комп'ютер.
Зверніть увагу
Антивірус з ліцензійним ключем працюватиме 14 місяців.
Корисна порада
Після того як реєстраційний період закінчиться, ви зможете легко отримати новий ключ і продовжити роботу антивіруса.