Як провести світло до ділянки. чи можуть провести електрику до ділянки без будинку.

Якщо ви купили ділянку без світла , дізнайтеся в організації, що поставляє електрику в даному районі, чи можливо його провести. Тільки при проходженні лінії електропередачі вам дадуть позитивну відповідь. Після цього зберіть пакет необхідних документів.
Вам знадобиться
  • -дозвіл від поставщика
  • -заявление
  • -кабель
  • -счетчик
  • -автоматы на щиток електроприладів
  • -договору про поставку електрики
Інструкція
1
При проходженні лінії електропередачі далеко від вашої ділянки підбиття світла ви будете оплачувати за свій рахунок. Можете домовитися з власниками сусідніх ділянок і розділити витрати на всіх або написати колективний лист в постачати електрику компанію.
2
Напишіть заяву в компанію з постачання електроенергії населенню про бажання провести на ділянку електрику. Вкажіть, яку потужність ви бажаєте споживати. Дозвільні документи будуть готуватися протягом одного місяця.
3
Поки готуються документи, купите все необхідне для підбиття світла . Електричний кабель повинен відповідати заявленій вами потужності і бути спеціальним для зовнішньої проводки. Купіть електролічильник. Краще його придбати в організації займається установкою даних приладів. На електрощит необхідно встановити автомати, які будуть служити захистом від короткого замикання.
4
Після отримання документів найміть фахівця, який приєднає вам кабель від стовпа до ділянки. Викличте організацію по установці приладів обліку.
5
Після установки всього обладнання і подсоединению кабелю від лінії електропередачі до вашого ділянці викличте спеціаліста з відділу контролю електроенергії. Вам опломбують лічильник.
6
Укладіть договір про поставку електроенергії. Його оформляють у відділі по роботі з абонентами.
7
Тільки після укладення договору і пломбування лічильника ви можете почати користуватися електроенергією на ділянці.