Як провести урок з англійської мови. Як проводити уроки англійсого для дітей.

Всі знають, що в сучасному світі складно прожити без базового знання англійської мови, що став міжнародним і затребуваним у всіх країнах світу. Тому сьогодні в кожній школі, в кожному центрі дитячого розвитку, і навіть в дитячих садах дітям дають уроки англійської мови - але далеко не завжди ці уроки проходять вдало. Як дати дітям знання в області іноземних мов, при цьому зберігши їх зацікавленість і гарний настрій? Про те, як правильно побудувати захоплюючий і веселий урок англійської, ви дізнаєтеся в нашій статті.
Інструкція
1
З дітьми найефективніше працювати в ігровій формі - так вони краще запам'ятовують матеріал, а також отримують більше задоволення, ніж від прямого контролю знань і нецікавого уроку. Організуйте для дітей на уроці гру, під час якої вони повинні командувати своїми сусідами по парті, а також виконувати ваші команди.
2
Це дозволить навчити дітей простим командам англійською мовою. Промовте Stand Up і встаньте - діти встануть слідом за вами. Потім вимагайте сісти (Sit down) і підняти руку (Hands up), а потім опустити руку (Hands down).
3
Запропонуйте дітям самостійно вимовити ці команди. Через деякий час ускладнюйте завдання, даючи дітям складніші команди.
4
Ще один ефективний вправа можна виконати з дітьми після повторення нових слів. Кілька разів повторивши з дітьми нову лексику, відверніться і вимовляєте кожне з пройдених слів чітким пошепки. Діти повинні повторювати всі слова слідом за вами в повний голос.
5
Також ви можете організувати з дітьми гру в вгадування предметів, використовуючи різні теми - наприклад, вгадувати тварин, фрукти, овочі, одяг, і так далі.
6
Хорошим способом вивчати мову є сценки, які діти розігрують спільно з учителем по ролям.
7
Спробуйте разом з дітьми озвучити англійською мовою якусь нескладну казку, яку ви можете придумати самі. Розподіліть ролі і опишіть дітям сюжет. Запропонуйте їм розіграти сюжет англійською мовою за ролями.