Як знайти номер двигуна.

Багато автолюбителів стикаються з проблемою пошуку номера двигуна після або під час покупки нової машини, а деякі й зовсім не задавалися таким питанням, оскільки спостерігали такий номер в техпаспорті на авто. Але рано чи пізно і тим і іншим в примусовому порядку під час реєстрації авто в МРЕВ, все таки доведеться знайти номер двигуна і показати його інспектору.

Практично у кожного автомобіля, як нового, так і вживаного є інструкція, яка називається «Тактико-технічна характеристика агрегатів і вузлів автомобіля». У такій інструкції детально розказано про складові частини авто і звичайно ж, про розташування заводських номерних знаків. Добре якщо ви купили авто вітчизняного виробника, так як керівництво написано на рідній мові. А що робити, якщо у новопридбаної іномарки немає інструкції на зрозумілій для вас мові, або ви не можете знайти номер двигуна через незрозумілу термінології?

  1. Якщо ви купуєте новий автомобіль з салону, про розташування заводських номерів можна запитати у менеджера який продає вам авто, і навіть якщо він і поняття не має де шукати такі номери, він зробить все можливе для того щоб вам догодити.
  2. Коли ви купуєте старий автомобіль на авто-ринку, при оформленні договору купівлі-продажу або генеральної довіреності, обов'язково запитайте у власника про розташування заводських номерних знаків, він повинен знати, де вони знаходяться.
  3. Можна відвідати станцію технічного обслуговування автомобілів, на якій виробляють капітальний ремонт двигунів, оскільки фахівці, що працюють там, практично кожен день знімають і встановлюють двигуни різних марок авто, вони точно знають, де знаходяться заводські номерні знаки у різних машин.
  4. Запитати про розташування номера двигуна, так само можна заїхавши на станцію діагностики та експертизи при МРЕВ. За невелику суму грошей вони з радістю покажуть вам, де знаходяться заводські номери на вашому авто, так як кожен день зчитують такі номерні знаки при реєстрації та постановці на облік автомобілів.

Не засмучуйтеся якщо ви не змогли самостійно знайти номер двигуна на своєму улюбленому авто за допомогою інструкції. З перерахованих вище варіантів ви точно зможете підібрати підходящий, і дізнатися всю необхідну і цікаву для вас інформацію про свою машину.