Як поставити голос в домашніх умовах. Як правильно вимовити француской слова.

Розвиток і постановка голосу - завдання, важлива не тільки для співаків, а й для тих людей, чиє життя пов'язане з постійними публічними виступами. Крім того, правильна постановка голосу допоможе вам у повсякденному житті, зробивши ваше спілкування з людьми легким і приємним. Виконуючи вправи для розвитку правильного голосу, ви позбудетеся від цілого ряду недоліків і дефектів, і зрозумієте, що саме вас не влаштовувало у вашому голосі, заважаючи вашим контактам з іншими людьми.
Інструкція
1
У постановці голосу дуже важливо правильне дихання. Прийміть будь-яку зручну для вас позу і покладіть одну руку на нижню частину грудної клітки, а іншу на живіт. Вдихайте через ніс, висуваючи вперед живіт і розширюючи нижню частину грудної клітки. Контролюйте розширення руками. Вільно видихайте через рот, повертаючи живіт і грудну клітку в початкове положення.
2
Коротко вдихніть через ніс і на 3 секунди затримайте повітря в легенях. Після цього тривало і протяжно видихніть через рот.
3
Відкрийте рот і зробіть короткий вдих. Плавно і тривало видихайте повітря, вимовляючи при цьому голосний звук (о, а, у, і, е, і т.д.). Також ви можете на видиху вимовляти по черзі відразу кілька протяжних голосних звуків (аааоооеееууу). Намагайтеся видихати якомога довше і плавніше - для контролю тривалості видиху ведіть рахунок від 1 до 15.
4
Розвинути голос і поліпшити артикуляцію допоможе проголошення прислів'їв і приказок, намагаючись вимовити всю фразу повністю на одному видиху, не вдихаючи в середині фрази повторно. Виконуючи вправи регулярно, ви незабаром побачите значні зміни в тембрі і якості власного голосу.
5
Також робіть голосові вправи перед дзеркалом - вдихніть, а потім на видиху, поки не закінчиться повітря, вимовляєте по черзі голосні звуки: иии, еее, ааа, ооо, ууу.
6
Потім з закритим ротом на видиху починайте вимовляти рівномірно звук «ммм». Почніть вимовляти «ммм» тихо, потім підсилюйте гучність, і нарешті, починайте «мукати» так голосно, як можете.
7
Після цього вимовляєте злито звук «ррр», що поліпшує артикуляцію і додає голосу силу. Розслабте язик і починайте «ричати», доторкнувшись кінчиком язика до верхнього неба. Вимовляєте слова і приказки з великою кількістю звуків «р» якомога більш чітко і голосно.
8
Встаньте і випрямити спину. Видихніть, потім вдихніть і вимовляєте голосно звук «иии», одночасно ритмічно вдаряючи себе в груди кулаками. Потім повторіть вправу з іншими голосними звуками. Ця вправа дозволяє очистити дихальну систему і підтримати здоров'я голоси.
9
Ви можете скористатися вправою індійських йогів з розвитку гучного і сильного голосу. Для цього встаньте прямо, поставте ноги на ширину плечей і кілька разів вдихніть і видихніть. Потім, злегка нахиляючи корпус вперед, різко видихніть зі звуком «Ха», роблячи звук якомога більш гучним.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4vShmVE5awU
Зверніть увагу
Якщо ви почнете прислухатися до голосів, які вам подобаються, і наслідувати їх, ви вже зробите перший крок по правильному шляху. Виберіть хороший голос, який ви чуєте по радіо чи тв, і повторюйте за ним пропозиції, копіюйте вимову. Запишіть такий голос, потім запишіть свій голос і відтворіть один за іншим.
Корисна порада
Як змінити голос в програмі. В яких випадках нам потрібно змінити тембр голосу в аудіозапису? Крок 3. зміните голос. Як тільки аудіозапис відобразилася у вигляді графіка, клікніть «Змінити голос» в панелі дій зліва. Вашій увазі пропонується комплект готових настройок, серед яких мутант, робот, монстр, буратіно та інші.