Як встановити відеокарту в комп'ютер.

При складанні нового комп'ютера або при поліпшенні існуючого, при установці комплектуючих слід виконувати ряд правил та інструкцій. Короткий посібник з встановлення виробники розміщують в інструкції, однак такі керівництва, по-перше, зайво лаконічні (часто просто малюнок без пояснень), а, по-друге, пояснення в них рідко бувають російською мовою.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, відеокарта, хрестова викрутка, інсталяційний диск з драйверами
Інструкція
1
Відкрийте бічну кришку системного блоку, яка відкриває доступ до роз'ємів материнської плати. Знайдіть роз'єм відеокарти (він називається Pci express x16 або відзначений прямо на материнській платі, або позначений в інструкції). Якщо ви міняєте відеокарту, вийміть з роз'єму стару. Для цього відкрутіть гвинт, який фіксує відеокарту в корпусі і акуратно потягніть її на себе. Якщо карта «не йде», подивіться на роз'єм, він може бути забезпечений спеціальною засувкою. В цьому випадку відігніть її, і карта звільниться.
2
Вставте нову відеокарту в роз'єм. Вона повинна встати «до упору», гребінка контактної групи повинна рівномірно і повністю зануритися в роз'єм, при цьому задня планка повинна щільно прилягати до корпусу, а отвір для гвинта повинно співпасти з таким на корпусі. Закріпіть відеокарту фіксуючим гвинтом, при цьому, якщо комп'ютер збирається новий, такі гвинти знаходяться в складальному комплекті корпусу.
3
На цьому процес установки відеокарти можна вважати закінченим, увімкніть живлення комп'ютера і після завантаження операційної системи поновіть драйвер відеокарти. Щоб зробити це, запустіть програму установки драйвера з диска, яким комплектується відеокарта, або скачайте потрібний драйвер з мережі інтернет.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KloLwxhoT7c
Зверніть увагу
Всі операції повинні проводитися при вимкненому живленні комп'ютера, причому бажано взагалі витягти шнур живлення з розетки.
Корисна порада
Деякі відеокарти потребують додаткового харчування. Якщо блок живлення має кабель з контактами потрібного типу, просто підключіть його до відеокарти. Визначити потрібний кабель можна візуально, при цьому роз'єм забезпечений ключами-обмежувачами, і в нього увійде тільки потрібний кабель. Якщо такого кабелю блок живлення не має, можна скористатися перехідником з звичайного 4-х контактного роз'єму. Перехідник повинен входити в комплект відеокарти.