Як підключити автомагнітолу. Як правильно підключити магнітолу.

Магнітоли бувають ОДНОБЛОКОВОМУ і двохблокові (1DIN і 2DIN). Європейці пропонують розміру 1DIN, а японці, корейці та американці 2DIN.

Якщо раніше, для того щоб підключити автомагнітолу, ви просто обрізали дроти від штекера, складали їх з проводами магнітоли за кольорами і перемотували, радимо вам забути цей метод, все-таки це дуже ненадійно, та й не естетично. Стандартно є два штекера: коричневий - виходи звуку на акустику, і чорний - харчування магнітоли та інші опції.

Кілька важливих факторів:

  • Харчування найкраще провести через окрему проводку (якщо таке не передбачено) від акумулятора до магнітоли або, на крайній випадок, від прикурювача.
  • При харчуванні магнітоли беруть участь два проводка жовтий і червоний. Жовтий - це настройки магнітоли, а червоний - відключає магнітолу і включає запалювання. Щоб це не відбувалося одночасно, потрібно приєднати ці два дроти паралельно. Але краще на червоний провід поставити окремий вимикач, щоб раптово не сів акумулятор.
  • Синій провід здійснює живлення активних антен. Харчування на антену подається автоматично після включення магнітоли і навпаки, відповідно.

У випадку, якщо у вас раніше не стояла аудіосистема, то для того щоб правильно підключити автомагнітолу, потрібно протягнути провід для динаміків з перетином 2 мм. Вибір і установка динаміків (акустики): Дифузор в динаміці повинен бути виконаний з жорсткого пластика або кевлара, а ось підвіс повинен бути м'яким, наприклад, прогумований тканинний підвіс. Найкраще вибирати таких виробників: sony, panasonic, pioneer, kenwood.

Де краще розташувати акустику: Краще, якщо це буде висота на рівні голови слухачів, тому динаміки краще встановлювати ззаду.

Як закріпити магнітолу в автомобілі: У комплекті з автомагнітолами йдуть рамки. Вони і кріпляться до панелі консолі авто. Спочатку знімаємо рамку з корпусу автомагнітоли, встановлюємо в передбачене для магнітоли місце і вигинаємо металеві пелюстки на рамці, так, щоб рамка надійно трималася в гнізді. Після цього підключену магнітолу вставляємо в це саме місце до клацання.

Готово.

Для того, щоб магнітолу демонтувати, потрібно розтиснути пелюстки і витягти магнітолу.

Коротко про головне: Якщо все ж у Вас не виходить зробити це самостійно, то пам'ятайте, що є сервісні центри, які пропонують такого роду послуги. Важливо. Перед початком роботи обов'язково скиньте мінусову клему акумулятора !!!

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6IiKEqFafHo
Конструкція більшості автомобільних магнітол має одні й ті ж особливості. Тому при їх підключенні можна зовсім не звертати жодної уваги на марку. Проте, монтаж магнітол має ряд своїх особливостей.

Головне - не переплутати полюса Дуже важливий момент в установці будь магнітоли - правильне підключення полюсів. Якщо ви з'єднаєте плюс магнітоли з плюсом прикурювача машини, а її мінус - з плюсом підсвічування прикурювача, то при вимкнених габаритах магнітола, звичайно ж, буде функціонувати. Однак при кожному включенні габаритних вогнів на підсвічуванні прикурювача утворюватиметься струм силою 12В. Одночасно з цим або ваша магнітола буде «замовкати», або буде автоматично згоряти запобіжник габаритів.

Як встановити магнітолу самостійно і швидко

На думку багатьох фахівців, найнадійніше підключати магнітолу до блоку запобіжників , а не до автомобільного прикурювача. Пояснюється це, насамперед, простотою монтажу, адже блок знаходиться в самому салоні автомобіля, а не під його капотом. До того ж, в ньому обов'язково є кілька вільних клем, які зручно використовувати для підключення. Щоб встановити магнітолу правильно, вам знадобляться два дроти. Один необхідно з'єднати з самою магнітолою, другий - з її корпусом, так званими санчатами. Як правило, для цих цілей в санчатах мається особливий гвинт. Ще один спосіб заснований на підключенні магнітоли до замку запалювання автомобіля. Для цього вам буде потрібно тестер, за допомогою якого необхідно знайти дріт з постійною силою струму 12 Вольт. Після цього акуратно підключайте до нього магнітолу.Помніте, що ні в якому разі не можна підключати магнітолу до стартерний проводу - це може привести до займання! Як правило, ізоляція стартерного проводу забарвлена в рожевий колір і помітно виділяється на загальному тлі. Переплутати його чим-небудь іншим неможливо.

Як встановити магнітолу правильно: проводимо перевірку

Фінальний етап підключення будь магнітоли - оцінка стану акумулятора автомобіля. Якщо встановити магнітолу самостійно можна і без специфічного обладнання, то для перевірки самопочуття акумулятора вам буде потрібно вольтметр. При нормальній роботі його напруга становить 14 Вольт при включеному двигуні і 12 Вольт при заглушеному. При цьому вольтметр не повинен фіксувати будь-яких стрибків напруги при виключенні або включенні габаритних вогнів. Не зайвим буде зробити виміри під час включення і виключення не тільки двигуна, але і самої автомагнітоли. Слідкуйте і за тим, щоб лампочка акумулятора не мигала при будь-яких маніпуляціях з вашої автомагнитолой.