Як приготувати сир з молока. Як прибрати автономний режим в телефоні.

Сир здавна вважається улюбленим ласощами більшості людей, але, купуючи сир в магазині, ви не можете в повній мірі бути впевненими в тому, наскільки екологічний його склад і наскільки правильно він приготований. Особливо ці сумніви стосуються дешевих сирів, які виготовляються з порушенням рецептури із сухих сумішей. Ви можете заощадити кошти і отримати екологічно чистий натуральний продукт, якщо спробуєте зробити сир в домашніх умовах.
Інструкція
1
Для варіння домашнього сиру вам буде потрібно свіже молоко максимальної жирності. Молоко найкраще купувати в селі, але якщо у вас немає такої можливості, придбайте саме жирне молоко в магазині і стежте, щоб воно не було стерилізованим. У молока повинен бути мінімальний термін придатності. Також підготуйте форму не надто великого діаметра - для початку буде достатньо форми діаметром 20 см.
2
вираховувати кількість інгредієнтів в залежності від кількості вихідного продукту. З чотирьох літрів молока ви отримаєте 500 г сиру. Крім того, на літр молока вам потрібно чайна ложка солі, а також сичуг або таблетки «ацедін-пепсин».
3
Молоко налийте в ємність і нагрійте на плиті до 32 градусів. Додайте в молоко закваску (наприклад, скисле молоко). Перемішайте молоко, закрийте кришкою і залиште на ніч в теплому місці.
4
На наступний день перевірте температуру молока - вона має становити 25 градусів. Додайте в молоко? чайної ложки сичуга. Перемішайте молочну суміш і накрийте тканиною на півгодини. Через півгодини молоко згорнеться і згуститься.
5
Сироватка на цьому етапі відокремлюється від суміші. Візьміть довгий ніж і наріжте згуслу масу на шматочки в 3 см шириною по вертикалі, а потім по горизонталі. Візьміть велику дерев'яну ложку і перемішайте сирну суміш.
6
Готову масу перекладіть в маленьку каструлю, і поставте її у велику каструлю з водою. Нагрівайте масу на водяній бані, кожні п'ять хвилин підвищуючи температуру на 2 градуси. Коли температура досягне 38 градусів, утримуйте її в такому положенні 30-40 хвилин, безперервно помішуючи суміш, уникаючи її злипання.
7
Нарізані на попередньому етапі і нагріті кубики не повинні злипатися, і повинні легко розламуватися в руці - це говорить про те, що суміш готова.
8
Профільтруйте масу через друшляк, накритий марлею, щоб стекла сироватка, злегка розпушуючи масу виделкою. Після цього посоліть майбутній сир - покладіть в нього не більше 2 столових ложок солі. Остудіть масу до 30 градусів і перекладіть в заготовлену форму, вистелену тканиною.
9
Зверху сир закрийте вільними кінцями тканини, а на тканину встановіть важкий прес. На початку вам буде потрібно вантаж в 15 кг, а потім вантаж можна збільшити до 40 кг.
10
Коли сироватка остаточно стече, зніміть вантаж, обітріть сир і загорніть у великий шматок тканини. Помістіть загорнутий сир назад у форму, і знову укладіть зверху вантаж на добу.
11
Після доби витягніть сир з форми, обітріть його сухою тканиною і промийте в теплій воді. Покладіть сир на 4-5 днів в прохолодний і темний дерев'яна шафа. Поверхня твердого сиру можна захистити парафіном.
12
Кожен день перевертайте сир і щотижня протирайте і провітрюйте шафа, де він зберігається. Сир буде готовий через шість тижнів.