Як визначити ідеальний для себе вагу.

Багато людей, задавшись думкою «схуднути», не зовсім розуміють, скільки зайвих кілограм потрібно скинути. Але насправді все простіше, ніж здавалося б. Вирахувати ідеальний вага досить легко, а от досягти його значення набагато складніше. Іноді ця мета так і залишається нереалізованою, адже ідеальний вага нерідко не збігається з фізіологічними особливостями будови тіла.
Інструкція
1
Виміряйте свій ріст і віднімете 110 сантиметрів, так ви отримаєте ідеальний середній вага в кілограмах. Якщо вам більше 40 років, відніміть 105 см. З віком вага людини збільшується і знизити його до того рівня, що був у молодості неможливо, та й небезпечно для здоров'я. Цей спосіб є найпростішим і в теж час недостоверним.Напрімер: Зріст 175 - 110 см = 65 кг.
2
Зведіть в квадрат ваш зріст в метрах, потім розділіть вага на отримане число. Таким чином, ви отримаєте індекс маси тіла, який в нормі повинен коливатися від 19 до 26. Якщо ви отримали цифру більше ніж 26 - задумайтеся про дієти. Зайві кілограми є причиною багатьох болезней.Напрімер: Зростання 1.75 x 1.75 = 3.06Вес 65 кг: 3.0625 = 21.2244898Получілось, що індекс маси тіла дорівнює 21, а це вважається нормою.
3
Якщо ви сумніваєтеся в отриманих результатах - відвідайте дієтолога. Лікар проведе всі необхідні підрахунки і визначить ваш ідеальний вага . А також за допомогою спеціальної апаратури вирахує м'язову і жирову масу тіла.
Корисна порада
Всі значення наведені лише як приклад, ви повинні вводити свої дані і проводити підрахунок.