Як встановити флешку на комп'ютер.

При роботі з комп'ютером ми виконуємо велику кількість простих операцій, на які не звертаємо уваги. Включення і виключення, перегляд фільмів з DVD-дисків, запуск програм тощо. При цьому ми забуваємо, що колись виконували ці операції в перший раз. Однією з таких операцій є установка флешки на комп'ютер.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, флешка
Інструкція
1
Для того щоб встановити флешку, знайдіть вільний порт USB. Вставте флешку в будь-який з них, ці порти однакові. Добиратися до них не завжди зручно, і майже завжди виробники корпусів виводять додаткові роз'єми USB на передню панель корпусу. «Дивитися» ці роз'єми можуть вперед, вгору або убік. Вставляйте флешку саме в один з цих роз'ємів, це набагато зручніше.
2
Щоб вставити флешку, акуратно, з невеликим зусиллям, застроміть її в роз'єм. Якщо не виходить, подивіться, можливо, її потрібно перевернути. Роз'єм виконаний таким чином, що вставити флешку в нього можна тільки в одному положенні. Винятком з цього правила є міні-флешки (вони мають плоску контактну групу без рамки), які можна вставити різними сторонами, однак, якщо така флешка вставлена неправильно, вона просто не буде працювати. В цьому випадку її теж потрібно перевернути.
3
Після того, як ви вставили флешку в роз'єм, її повинна розпізнати операційна система. У правому нижньому куті екрану з'явиться повідомлення про установку нового пристрою. Після появи фрази «Пристрій встановлено і готове до роботи» флешку можна використовувати.
4
Для роботи з флешкою зайдіть в меню «Мій комп'ютер», в якому з'явиться новий логічний диск з новою буквою (наприклад, Диск G). Це і є флешка. Запис і читання інформації виконуються точно так само, як і при роботі з жорстким диском. Виділіть файл, скопіюйте і вставте куди треба. Ці операції виконуються за допомогою правої кнопки мишки.
Зверніть увагу
Якщо у вас ноутбук, USB порти можуть розташовуватися на задній або бічних панелях корпусу. Якщо ж комп'ютер стаціонарний, порти USB обов'язково є на задній панелі системного блоку.