Як поміняти логін і пароль. Як створити новий логін пароль.

Сьогодні кожен користувач володіє можливістю зміни свого логіна і пароля практично в будь-якому сервісі інтернету, де він зареєстрований. Зміна подібних даних вимагає авторизації користувача на самому ресурсі і займає не більше п'яти хвилин.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет, комп'ютер.
Інструкція
1
В першу чергу слід відзначити той факт, що при зміні логіна і пароля, сам логін не може бути змінений, оскільки він використовується для авторизації користувача на ресурсі. Бажаючи поміняти логін, ви можете тільки змінити ім'я користувача. Щоб зробити це, вам потрібно виконати ряд певних дій.
2
Авторизація на сайті. Зайдіть на сайт, введіть в спеціально передбачену форму ваш логін і пароль. Після того, як ви пройдете ідентифікацію, вам слід зайти в особистий розділ на сайті (дане меню може бути позначено, як: мій кабінет, профіль користувача, особистий кабінет, мій профіль).
3
Опинившись в особистому кабінеті, перейдіть за посиланням «Налаштування профілю». У вікні, ви зможете задати новий пароль для облікового запису, а також поміняти коротке ім'я користувача. В даному розділі ви також зможете встановити аватар для вашого аккаунта і оформити підпис. В особистому кабінеті у користувача є можливість вказівки контактних даних та їх подальшого редагування. Щоб виконати подібні дії, скористайтеся відповідними формами і посиланнями в розділі налаштувань профілю. Після внесення усіх коригувань в облікового запису, збережіть всі налаштування і дочекайтеся оновлення сторінки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZW0N0najVEc