Як зробити свою фонограму.

Як любителям караоке, так і початківцям музикантам, танцюристам, діджеям і ведучим різних заходів нерідко потрібні інструментальні аранжування популярних пісень без слів - інакше кажучи, мінусовки або фонограми. Замовляти мінусовку в студії для більшості людей досить затратно, і тому вони користуються більш доступними способами створення фонограми за допомогою комп'ютерних програм.
Інструкція
1
Найпростіше використовувати для витягання голосу з інструментальної партії програму Adobe Audition. Основна функція, яка вам буде потрібно - це Center Channel Extractor. Створіть кілька копій оригінального треку, який вам потрібно перетворити на фонограму , і завантажте їх в програмі по черзі.
2
Почніть з редагування оригінального треку, якшо по ньому двічі. Виділіть хвилю треку і зайдіть у вкладку Effects. Виберіть розділ Filters і вкажіть вищеописану функцію - Center Channel Extractor. В якості пресету ви можете вказати «Караоке».
3
В налаштуваннях вилучення центрального каналу відрегулюйте гучність цього каналу в розділі Central Channel Level, а в розділі Discrimination settings вкажіть ширину вирізання каналу, рухаючи спеціальні повзунки.
4
Для попереднього прослуховування натисніть кнопку попереднього перегляду. Коли вас все влаштує, натисніть ОК.
5
Потім на інших копіях треку ви можете за тим же принципом відредагувати середні, високі і низькі частоти.
6
Міняйте положення регуляторів в настройках, і не забувайте натискати кнопку попереднього перегляду, щоб прослухати те, що у вас вийшло.
7
Прагніть до того, щоб голосова партія повністю зникла з треку, і при цьому не постраждали частотні характеристики інструментальної партії. Після того, як вас буде задовольняти результат, об'єднайте всі треки в мультитрек і збережіть доріжку в форматі MP3.