Як зробити сітку-рабицю.

Сітка-рабиця повсюдно застосовується як в промислових, так і в побутових потребах - з неї роблять каркаси, паркани, огорожі, загони і клітки для тварин, різні перегородки, і багато іншого. Подібна сітка може істотно допомогти вам в господарстві, і ви можете як придбати її у виробника, так і виготовити вручну. Виробництво сітки-рабиці доступно для будь-якого майстра і не вимагає спеціальних навичок. Ви зможете виготовити таку сітку поодинці, володіючи стандартним набором інструментів.
Інструкція
1
Основа сітки-рабиці - це рядки з металевого дроту, зчеплені між собою і які становлять подовжену пружину, створену з великим кроком навивки. З торця така пружина буде мати форму вузького овалу.
2
Для ручної навивки такого дроту вам буде потрібно найпростіший навивальні верстат з механічною ручкою управління. Рядки у вигляді овальних пружин вам потрібно виготовити однакової довжини, враховуючи додатково половину довжини комірки з кожного боку.
3
Цей запас допоможе вам зберегти міцність і цілісність готової сітки - крайню дріт потрібно загнути, щоб рядка не расцеплялісь один з одним, і сітка не розходилася.
4
Заготовивши потрібну кількість однакових пружинних рядків із кроком навивки 72 мм і розміром комірки 5 на 5 мм, з'єднайте їх один з одним, угвинчуючи кожну наступну сходинку в попередню. Перекручення строчки матимуть точку зчеплення на вигинах дроту.
5
Якщо ви хочете зробити десятиметрове полотно сітки-рабиці з осередками 5 на 5 см, приготуйте близько 290 пружинних рядків. Повністю зібравши полотно і затиснувши краю рядків, скрутіть сітку в рулон, щільно замотавши його краю пластиковою плівкою або щільним папером, щоб запобігти травми і випадкові порізи об гострі краї дроту.
6
Незважаючи на малу продуктивність такого методу плетіння сітки-рабиці, він є оптимальним для домашніх умов, і добре підходить для побутових потреб, коли не виникає необхідності в надмірно великій кількості такої сітки.