Як виміряти розмір кільця.

Кільця і персні можуть стати чудовою прикрасою і подарунком до будь-якого свята як для жінок, так і для чоловіків - а в разі весільного торжества без кільця не обійтися ні нареченому ні нареченій: кільце здавна вважається символом одруження і сімейного життя. Нерідко молодята стикаються з проблемами при підборі кілець, не знаючи їх розміру. У цій статті ми розповімо, як правильно визначити ваш розмір кільця.
Інструкція
1
В кожному ювелірному магазині існує набір шаблонів з пластику або металу, по яких ви легко зможете визначити розмір кільця. Так як протягом доби розмір пальця може змінитися, не рекомендується вимірювати палець вранці, після спортивних тренувань, в період менструації, в період хвороби, а також в холод або в спеку.
2
Вимірюйте палець тільки тоді, коли ви знаходитесь в спокійному і здоровому стані, в денний час доби.
3
Для широких і вузьких кілець існують різні шаблони-вимірники - вимірюйте пальці в залежності від того, хочете ви отримати вузьке або широке кільце. Чим ширше кільце, тим більший запас розміру вам буде потрібно.
4
Також ви можете віднести в ювелірний магазин своє старе кільце, яке точно підходить вам за розміром. Майстри визначать, які кільця ідентичні вашому, і запропонують їх вам.
5
Виміряти кільце можна, обвівши його внутрішній контур на папері. Ювелір по готовому контуру теж зможе легко визначити ваш розмір.
6
Щільну нитку, яка не тягнеться, оберніть навколо пальця, на якому ви збираєтеся носити кільце. Не затягуйте нитку - вона повинна щільно прилягати до пальця, але не більше того. Нитку потім ви можете докласти до будь-якого готовим шаблоном або лінійці для вимірювання розміру кілець, знайденої в інтернеті.
7
Точно так само можна обернути навколо пальця вузьку смужку паперу, а потім виміряти її лінійкою або штангенциркулем.
Зверніть увагу
Можна визначити розмір кільця і без допомоги ювелірів. Для цього потрібно виміряти в мм довжину окружності пальця (в найширшій його частини) (обернути ниткою, відзначити точки збігу нитки і прикласти до лінійки) і розділити отриману величину на число пі (3,14) - отримаємо діаметр пальця в міліметрах - це і Тобто розмір (номер) кільця за радянськими і російським ювелірним стандартам (результат ділення округлюють у велику сторону).
Корисна порада
Ви хочете купити кільце, але не знаєте, який розмір вам підійде? Нижче наведені способи, які дозволять вам швидко і досить надійно дізнатися розмір кільця, який вам необхідний. Розмір кільця - це діаметр його отвору в міліметрах. Оптимальний час для визначення розміру - полудень. Погода - невисока вологість і не жарко. Найпростіший спосіб дізнатися, який розмір кільця вам необхідний на той чи інший палець - це зайти в найближчий ювелірний магазин і попросити виміряти палець.