Як поставити кондиціонер.

В літній період кондиціонери стають самим затребуваним видом побутової техніки, і їх установка стає нагальною необхідністю. Найчастіше власники кондиціонерів викликають для установки техніки фахівців-монтажників, які професійно змонтують і встановлять кондиціонер будь-якого типу, включаючи всі його конструкції всередині і поза приміщенням, а також електропроводку. Від правильної установки кондиціонера в чому залежить справність і якість його роботи в подальшому.
Інструкція
1
Зовнішній блок кондиціонера потрібно розмістити не вище краю підвіконня під вікном того приміщення, в якому розташовується внутрішній блок.
2
Внутрішній блок кондиціонера потрібно встановити на стіну, в якій знаходиться вікно - так, щоб відстань до зовнішнього блоку не перевищувала п'яти метрів, а нахил від внутрішнього блоку до зовнішнього становив 3-5 градусів. Цей нахил потрібен для стабільного відтоку конденсату.
3
Встановлюйте внутрішній блок кондиціонера рівно, щоб уникнути протікання. Всі комунікації кондиционирующей системи помістіть у пластиковий короб - серед них труби для фреону, силовий кабель, дренажна трубка для видалення конденсату.
4
У зовнішній стіні для проходу комунікацій потрібно проробити отвір достатнього розміру, і закрити його пластиковим коробом. Товщина зовнішньої стіни, в якій свердлиться отвір, не повинна перевищувати 60 см.
5
Виведіть назовні комунікації - труби і кабель, і ведіть їх уздовж стіни, що не захищаючи коробом і не прикріплюючи до стіни. Від внутрішнього блоку кондиціонера назовні потрібно вивести дренажну трубу для конденсату на відстань 10-20 см від зовнішньої стіни.
6
Електричний кабель помістіть в білий пластиковий короб і прокладете зовні. Таким чином, вам потрібно півметра короба, два метра дренажного шланга, три метра мережевого кабелю і одна євровилку.
7
Після установки кондиціонера проведіть його наладку і здійсните пробний запуск системи.
Зверніть увагу
Якщо ви не володієте всіма необхідними навичками по самостійній установці кондиціонера, зверніться до професіоналів, які допоможуть вам правильно поставити кондиціонер.
Більшість росіян їздять на автомобілях марки ВАЗ. Вони відрізняються практичністю і невибагливістю в обслуговуванні. Однак тільки з недавнього часу до деяких комплектації останніх моделей почали встановлювати кондиціонери. Але такі моделі мають значно більшу ціну. Що ж робити, якщо у вас є модель ВАЗ без кондиціонера? Встановити його своїми силами.
Вам знадобиться
  • Комплект для установки кондиціонера, гараж, освітлення, інструменти.
Інструкція
1
Для початку подумайте про доцільність установки кондиціонера в ваш автомобіль. Справа в тому, що встановлений кондиціонер споживає немало енергії від генератора вашого автомобіля. Також витрачається потужність двигуна, а наші автомобілі не відрізняються наявністю двигуна з великою потужністю. Тому подумайте, чи варто витрачати гроші на покупку комплекту для установки кондиціонера? Адже він без додаткових доробок він може запросто вивести з ладу ваш авто.
2
Якщо ви твердо мають намір збагатити комплектацію вашого автомобіля наявністю в ньому кондиціонера, то слід вибрати набір для його установки. В такий набір зазвичай входить сам кондиціонер і всі додаткові деталі. В даний час на полицях автомагазинів ви зможете знайти широкий асортимент таких наборів. Не слід встановлювати кондиціонер від іншої марки авто, так як в такому випадку доведеться проводити масу самостійних доробок. А в таких наборах є всі необхідної для установки без кардинальних переробок. Тобто вам не знадобиться варити або переробляти кузов.
3
Виберіть місце, де будете проводити встановлення. Найкраще знайти закритий гараж з хорошим освітленням. Також вам знадобиться інструмент і додатковий ручний світильник, щоб висвітлювати важкодоступні місця. Встановіть автомобіль на гальмо стоянки і зніміть мінусову клему аккумулятора.Также необхідно буде демонтувати торпедо авто і рульове колесо.
4
Уважно вивчіть інструкцію з встановлення кондиціонера. Там докладно описаний весь процес установки. Установку почніть з монтування компресора, системи охолодження фреону і вентилятора. Стандартну грубку доведеться розрізати, щоб встановити за вентилятором охолоджуючий радіатор. З'єднайте всі повітроводи, радіатор і сам кондиціонер трубками, по яких проходить потік повітря. Підключіть всі до блоку живлення. При цьому обов'язково використовуйте запобіжники. Знайдіть місце для кнопки включення кондиціонера. Для регулювання температури повітряного потоку можна використовувати стандартні важелі. Перевірте герметичність з'єднання всіх повітропроводів. Зберіть все і зробіть перше включення.
Корисна порада
Приступайте до установки тільки в тому випадку, якщо ви впевнені в своїх силах.