Як різати кути в плінтусів. Як в ручну зробити кут плінтуса на стелі.

Якщо пластмасові підлогові плінтуси не передбачають необхідність обрізки їх кутів, то монтаж дерев'яного плінтуса не представляється можливим без подібної дії. Від того, наскільки якісно ви запиляєте кути плінтусів, в кінцевому підсумку буде залежати загальна привабливість виконаного ремонту.
Вам знадобиться
  • Стусло, ножівка по металу, дерев'яний плінтус.
Інструкція
1
Сьогодні існує безліч моделей підлогових плінтусів, кожна з яких володіє своїм індивідуальним стилем і особливостями. В основному подібні вироби можуть бути представлені в двох варіаціях: пластмасові плінтуси і дерев'яні плінтуса. Для стиків кутів в комплектах пластмасових виробів передбачаються спеціальні елементи, які дозволяють кріпити конструкцію без особливої обробки кутів. Дерев'яні плінтуси (в більшості випадків) не передбачають подібних доповнень до комплекту і вимагають ручної підгонки при стикуванні кожного кута. Щоб правильно запиляти кут плінтуса, вам потрібно виконати наступні дії.
2
Незважаючи на те, що для дерева існує відповідна ножівка, вона вам не знадобиться - вам належить «ювелірна робота». Для різання кутів дерев'яного плінтуса більш доречною стане ножівка по металу.
3
Щоб відрізати ідеальний кут, вам також знадобиться такий інструмент, як стусло. Розмітьте плінтус потрібним для вас чином. Прикладіть виріб до стусла і запиляєте зовнішній, або ж внутрішній кут. Саме стусло дозволить вам добитися ідеального кута в 45 градусів. Ви також можете використовувати даний інструмент в роботі з стельовими плінтусами.
Стельові плінтуси вважаються одним з найпопулярніших обробних матеріалів. Планується дозволяє зробити стик між стіною і стелею більш акуратним і красивим. Стельові плінтуси можуть мати різну форму, рельєф, малюнок. Плінтуси зазвичай роблять з гіпсу, поліуретану та полістиролу.
Вам знадобиться
  • Канцелярський або будівельний ніж, стусло, вимірювальні інструменти
Інструкція
1
Різати стельовий плінтус рекомендується за допомогою гострого ножа. Можна використовувати звичайний канцелярський ніж.
2
Найскладнішим моментом в монтажі стельового плінтуса вважається його стикування в кутах. Для того, щоб кут вийшов рівним і акуратним, скористайтеся спеціальним інструментом «стуслом», для визначення точного кута зрізу. Через те що рівних кутів в 90 градусів практично не буває, то використання стусло може не дати бажаного результату, тоді можна скористатися способом «підгонки». Спочатку відріжте один плінтус під кутом 45 градусів, потім потрібно поміряти і підігнати по місцю до нього другий плінтус.
3
Обрізку і подальше приклеювання стельових плінтусів найкраще починати з кутів. Потім просто вставляйте плінтуса в центр кожного боку, а останні потрібної довжини, обрізані під прямим кутом.
Зверніть увагу
Особливу увагу приділіть зрізу в кутах, щоб не зрізати обидва плінтуса в одному напрямку.