Як зробити серце з паперу. об'ємні фігури з паперу.

Погодьтеся, що незвичайний романтичний подарунок може привнести свіже повітря у відносини, приємно порадувати вашого партнера і здивувати його. Як на День Святого Валентина, так і на будь-який інший свято ви можете виготовити з кольорової паперу красиве серце в техніці орігамі, щоб подарувати його тому, кого ви любите. Паперове сердечко стане незвичайною прикрасою для святкового столу, букета квітів, коробки з подарунком - і для його виготовлення вам не потрібно витрачати багато часу і сил.
Інструкція
1
Візьміть прямокутний аркуш червоного кольоровий паперу . Перегніть по діагоналі верхні кути - так, щоб перехресні лінії утворили квадрат, до якого додається нижня вузька смуга.
2
Переверніть лист виворітного стороною вгору. Нижню смугу зігніть навпіл. Таким чином, на виворітного стороні у вас буде в нижній частині деталі вузька смужка червоного кольору.
3
Переверніть заготовку червоною стороною вгору, а потім горизонтально зігніть вниз верхню частину «квадрата», так, щоб згин проходив через центральну точку діагоналей. Поєднайте загнутий край з верхнім краєм нижньої смуги. Переверніть заготовку.
4
Розгорніть верхній «квадрат» - у вас має бути три згину (два діагональних і один горизонтальний). За цими згинах складіть верхній квадрат так, щоб утворити трикутник, в основі якого лежатиме вузька прямокутна смуга.
5
Нижній лівий кут і нижній правий кут трикутника загніть до його вершини. Ліву сторону фігурки зігніть до центру, потім зігніть до центру її праву сторону. У вас вийде форма «будиночка». Зігніть фігурку навпіл по вертикалі і переверніть.
6
Два нижніх кута загорніть наверх до центру, утворивши в нижній частині заготовки гострий кут. Верхній кут, який перебуває з вашого боку, загніть вниз.
7
Залишаться два вільних кута в верхній частині заготовки - їх ви також повинні загнути, направляючи один кут вліво, а інший - вправо. Заправте куточки в кишені. Ви побачите, як фігурка придбала обриси серця.