Як розрахувати загальний стаж. загальний стаж роботи Як рахувати.

Для розрахунку загального трудового стажу необхідно брати всі записи в трудовій книжці співробітника. Дата прийому і дата звільнення зараховуються до загального стажу. На даний момент лікарняний лист оплачується виходячи із загального трудового стажу співробітника, а не з страхового або безперервного.
Інструкція
1
Для того щоб порахувати загальний стаж потрібно записати всі дати прийому і звільнення за всіма записами трудової. З кожної окремої запису дати звільнення необхідно відняти дату прийому. І так по всіх записах. Потім всі отримані суми скласти. Вийде загальний трудовий стаж співробітника. Загальний стаж записується в роках, місяцях і днях.
2
При розрахунку загального безперервного стажу беруться всі записи в трудовій книжці. При перекладі з одного підприємства на інше, перерва повинна становити не більше одного календарного місяця. Для цього від числа прийому на роботу віднімається число звільнення з попереднього місця. Якщо проміжок між цими числами не більш одного календарного місяця, то загальний трудовий стаж вважається безперервним. Якщо проміжок більше, то стаж перерваний.
3
При звільненні співробітника за власним бажанням загальним безперервним вважається стаж, коли до дня наступного працевлаштування пройшло не більше трьох тижнів, тобто не більше ніж 21 календарний день.
4
За новими правилами при нарахуванні будь-яких соціальних допомог вважається тільки загальний трудовий стаж, тобто стаж за всіма записами у трудовій книжці. Безперервний і страховий стаж при нарахуванні допомог не враховується.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=yj0oCmp9tIA