Як підключити навушники з мікрофоном.

Можливо, при підключенні навушників з мікрофоном , пристрій не виконуватиме звукопередачу. Щоб налаштувати відтворення звуку належним чином, необхідно задати певні параметри.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, навушники з мікрофоном.
Інструкція
1
В першу чергу слід відзначити той факт, що на сьогоднішній день існує два способи підключення подібних пристроїв до комп'ютера: через шнур і через інтерфейс USB. Тоді як пристрій, підключений за допомогою шнура, буде доставляти користувачеві певний дискомфорт під час роботи на ПК, навушники і мікрофон, підключені через USB-порт, подарують йому певну свободу дій, дозволяючи користуватися пристроєм на відстані від комп'ютера.
2
Навушники з мікрофоном , оснащені шнуром, підключаються досить просто. На кінці дроту є два різнокольорових штекера. Щоб підключити пристрій до ПК, потрібно вставити штекер в вихід на комп'ютері, колір якого буде відповідати кольору самого штекера. При підключенні навушників на робочому столі з'явиться діалогове вікно, де необхідно задати відповідні параметри, що підключається.
3
При підключенні навушників через USB-інтерфейс будь-яких надбудов виконувати непотрібно - система автоматично визначає тип пристрою, активуючи його при цьому. Встановіть на комп'ютер програмне забезпечення, яке можна знайти в комплекті з виробом. Після цього вставте USB-передавач у вільний порт на ПК і дочекайтеся його ідентифікації. Як тільки пристрій буде визначено, ви зможете скористатися навушниками з мікрофоном .
При підключенні навушників з мікрофоном до комп'ютера багато стикаються з такими проблемами, як відсутність звуку в навушниках або ж відсутність голосової передачі через мікрофон. Як підключити навушники з мікрофоном таким чином, щоб все працювало справно?
Вам знадобиться
  • Навушники з мікрофоном, комп'ютер.
Інструкція
1
Навушники, оснащені мікрофоном, можуть підключатися до комп'ютера за допомогою шнура, а так же за допомогою Bluetooth. Особливої різниці в якості звукового сигналу між подібними моделями немає, єдине їх відмінність полягає в способі підключення і передачі інформації. Також варто зауважити, що навушники, які працюють через Bluetooth, більш комфортні у використанні, що обумовлюється відсутністю усіляких проводів. Однак використовуючи подібні навушники, вам доведеться частенько міняти в них акумуляторну батарею.
2
Підключення до комп'ютера навушників з мікрофоном, працюючих за допомогою Bluetooth. У комплекті з навушниками вам буде наданий USB-датчик Bluetooth, а також диск з драйверами підтримки передачі інформації через даний канал зв'язку. Спочатку вам необхідно встановити на комп'ютер програмне забезпечення, яке додається на диску, після чого, вставити передавач в порт USB і активізувати роботу навушників і мікрофону. Підключення навушників за даною технологією дещо простіше, ніж підключення навушників з мікрофоном за допомогою шнура.
3
Перед тим як ви підключите шнур навушників до комп'ютера, зверніть увагу на колір штекерів. Так, рожевий штекер відноситиметься до мікрофонного входу, а штекер зеленого кольору відповідно до гнізда підключення навушників. На комп'ютері входи також виконані в різних кольорах, завдяки чому ви без зусиль зможете зрозуміти, який штекер повинен бути підключений до певного гнізда. Спочатку підключіть один роз'єм (мікрофон або навушники, неважливо). Автоматично на моніторі буде виведено вікно, де вам належить вибрати тип підключеного пристрою - якщо ви підключили мікрофон, визначте його як мікрофонний вхід і натисніть ОК, якщо ж ви включили штекер навушників, задайте значення «навушники» і також підтвердіть зміни. Після того як перший штекер налаштований, можете підключити другий. Якщо в навушниках відсутній звук, а мікрофон не працює, поставте всі параметри в настройках гучності на максимальний рівень.