Як зробити манекен своїми руками. Як зробити Моніка зі скотчу.

Практично кожна швачка рано чи пізно стикається з проблемою примірки речей, а також підгонки нестандартних фасонів на власну фігуру. Вирішити таку проблему допоможе манекен . Далеко не кожен має можливість купити новий манекен , тому ми пропонуємо вам ознайомитися з простим і доступним способом виготовлення манекен а в домашніх умовах, використовуючи як приклад і основи власну фігуру.
Інструкція
1
Для створення манекен а вам буде потрібно щільна клейка стрічка в кількості 100 метрів. Також підготуйте дерев'яні плечики, картонну трубу, футболку, поліетилен, ножиці, булавки, дріт, синтепон, гофрокартон, поролон і підставку для манекен а.
2
Одягніть білизна, оберніть шию поліетиленовим пакетом, потім надіньте футболку довжиною до стегон і скріпіть її краю між ніг шпилькою. Відріжте шматок клейкої стрічки і приклейте його поверх футболки, починаючи від пупка і закінчуючи нижньою частиною спини.
3
Зафіксувавши стрічку між ніг, починайте обмотувати найширші місця на стегнах, переходячи до талії. Для фіксації форми грудей приклейте стрічку під грудьми, а потім приклейте два відрізу стрічки хрест навхрест між грудьми.
4
Після цього почніть щільно обклеювати клейкою стрічкою по колу свою фігуру, не залишаючи вільних місць. Оклейте стегна, спину, груди і верхню частину рук.
5
Закінчивши обклеювати себе по колу, почніть наносити другий шар клейкої стрічки, направляючи її вертикально. На цьому етапі ви можете скорегувати нерівності форм майбутнього манекен а. Поверх пластикового пакета оклейте шию.
6
Попросіть кого-небудь провести вам пряму лінію по спині фломастером, починаючи від сьомого шийного хребця і до кінця обклеювання. Якщо партнера немає, використовуйте Виска.
7
Переконайтеся, що нижній край, навколишній стегна, розташований паралельно підлозі, і оберніть його дротом, щоб зафіксувати. Зніміть дротове кільце через ноги, потім обведіть його на щільному гофрокартоне і виріжте отриману фігуру. У вас вийшло денце майбутнього манекен а.
8
Тепер акуратно розріжте скотч у себе на спині зиґзаґоподібної лінією, починаючи розрізування його поверхні між ніг.
9
Встановіть дерев'яні плечики на картонну трубу, щільно примотавши їх скотчем. З поролону виріжте вставки для грудей манекен а, вкладіть їх у поглиблення грудей на заготовці з скотча і приклейте.
10
Оболонку надіньте на заготовлений каркас, а розріз на спині заклейте липкою стрічкою. Заклейте всі отвори і набийте манекен синтепоном. Встановіть манекен з денцем на підставку.
11
Якщо все зроблено правильно, манекен стане ідеальним повторенням вашої фігури, і ви зможете приміряти на нього одяг, яку шиєте.
У східних бойових мистецтвах використовуються найрізноманітніші допоміжні снаряди, на яких учні тренують свої бойові навички. У бойовому мистецтві Він Чунь в якості тренувального снаряда використовується спеціальний дерев'яний манекен . Якщо ви хочете тренуватися в будь-якому місці, незалежно від спортивного залу, ви можете виготовити такий манекен власними руками, заощадивши чимало коштів, які б ви витратили на покупку нового манекен а.
Інструкція
1
Почніть виготовлення манекен а з підбору підходящої деревини. Найкраще для цього підходять сосна, береза, дуб і тополя. Виходячи з різних властивостей кожного виду дерева, ви можете підібрати різну деревину для різних частин манекен а. Наприклад, для основного колоди ви можете взяти будь-яке дерево, яке добре просушено і не має тріщин.
2
Для рук і ніг манекен а, які піддаються великим навантаженням, використовуйте дуб, клен, ясен або в'яз - матеріали, що відрізняються підвищеною міцністю. Опорну раму манекен а виготовляйте з гнучкої й міцної деревини - дуба, в'яза або ясена.
3
Якщо вам не вдалося купити повністю висушене колоду для основної частини манекен а, просушіть колоду самостійно. Це може бути як атмосферна сушка в тіні під навісом, при якій торці колоди покривають крейдяним розчином або просочують гарячою оліфою, так і сушильна камера. Атмосферна сушка занадто тривала, тому краще всього використовувати спеціальну камеру для просушки колоди або придбати вже висушений матеріал.
4
Отже, в якості основного елемента манекен а вам буде потрібно дерев'яний стовп діаметром 20-25 см і висотою від 150 до 190 см. Також вам будуть потрібні дві руки, середня рука і нога. Як каркас використовуйте два бруса, які проходять через отвори у верхній і нижній частині стовпа і закріплюються на перпендикулярних прямокутних стовпах.
5
Для початку обробіть дерев'яний стовп, надаючи йому ідеальну циліндричну форму з однаковим діаметром по всій довжині. Зніміть кору і сучки, стесати нерівності і виступаючі ділянки. Доведіть колоду до потрібної форми за допомогою електрорубанка. Ошкуріть стовп грубої наждачним папером, захищаючи органи дихання респіратором.
6
Потім дошліфуйте стовп дрібним наждачним папером, згладжуючи його поверхню, і відполіруйте його грубим сукном або повстю. Закінчивши з основним стовпом, переходите до виготовлення рук і ніг манекен а. В якості рук найпростіше встановити міцні дерев'яні палиці і закріпити їх надійно в отворах тулуба. Нога манекен а, зігнута в коліні, виготовляється із залізної труби і обмотується тросом або будь мотузкою. Також ногу можна виготовити з цільної деревини, якщо вам попадеться дерево потрібної форми.
7
Слідкуйте за тим, щоб руки розташовувалися щодо тіла правильно. Між верхніми руками не повинно бути занадто великого горизонтального кута, і вони повинні розташовуватися на одній висоті. Ліву руку кріпите вище правої і, вставивши її в отвір тулуба, нахиліть вниз. Права рука повинна бути піднята вгору. Середню руку закріпіть нижче, в горизонтальному положенні. Готовий манекен покрийте морилкою і лаком, а при необхідності пофарбуйте.