Як зробити ніс.

Все люди, і, звичайно, особливо жінки хочуть бути красивими і привабливими. Для досягнення цієї мети в жіночому арсеналі використовується все - косметика, одяг, модне взуття, вишуканий макіяж і всілякі зачіски. Однак є на нашій особі «орган», який викликає нарікання і доставляє засмучення великій кількості прекрасних дам. Ніс . Багато хто йде на крайні заходи - хірургічне втручання, щоб зробити ніс потрібної форми. Якщо ви також хочете зробити ринопластику - ось декілька порад.
Вам знадобиться
  • Щоб зробити ніс бажаної формі вам буде потрібен хороший хірург.
Інструкція
1
Виберіть клініку - це дуже важливий етап. Уважно вивчіть відгуки в інтернеті про різні косметологічних клініках. Існують навіть тематичні сайти, на яких щасливі володарки нових носів своєї мрії діляться враженнями і клініках, хірургах і своїх відчуттях після операції.
2
Сходіть на консультацію. Під час консультації неодмінно і дуже уважно подивіться альбом з фотографіями - до і після операції. У тому випадку якщо у вас виникнуть питання - не мовчіть, обов'язково розпитайте про все хірурга.
3
Виберіть нову форму носа. Ваш хірург повинен знати до дрібниць, який саме ніс ви хочете. Ви самі також повинні бути твердо переконані в новій формі носа - інакше результат може вам засмутити
4
Пройдіть обстеження з допуску до операції. Як і відносно будь-якого оперативного втручання є обмеження: погане згортання крові, захворювання психіки і внутрішніх органів.
5
Вас допустили до операції. Сама операція може тривати від 45 хвилин до декількох годин - це залежить від складності поставленого завдання.
6
Після операції вам доведеться пережити післяопераційний період і почекати поки зійдуть набряки. Ваша мрія здійснилася - ви красуня.
Зверніть увагу
Ринопластику можна робити тільки після 16 років.
Корисна порада
Перед операцією подумайте ще раз. Вас можуть підстерігати дві небезпеки. Перша: ваш новий ніс може вийти не такої форми, як ви хотіли. Друга: після операції можуть виникнути ускладнення, і доведеться оперуватися ще раз.