Як зробити гарячий лід.

Експерименти в області фізичних та хімічних реакцій захоплюючі й пізнавальні, й не дивно, що багато людей мріють відчути себе вченими і досл ледователямі , виконуючи нескладні досліди в домашніх умовах. У цій статті ми розповімо, як з підручних матеріалів створити гарячий лід. Інакше кажучи, ви навчитеся створювати рідина, моментально кристаллизующуюся від дотику до її поверхні. Для створення гарячого льоду вам потрібен ацетат натрію, а для його виготовлення потрібні оцет і сода, наявні в кожному будинку.
Інструкція
1
Візьміть питну соду і оцтову есенцію, і з'єднувати їх доти, поки розчин не перестане шипіти. Каструльку з розчином поставте на невеликий вогонь і акуратно випарюйте рідина.
2
Після цього поставте каструльку остуджуватися. Остаточно остудіть суміш в холодильнику - перебуваючи в холодильнику, рідина затвердіє і придбає структуру льоду.
3
Якщо на поверхні застиглого складу ви виявите незамерзаючу рідину, злийте її. У вашій ємності залишився застиглий кристаллогидрат натрію. Щоб перетворити його в гарячий лід, достатньо взяти каструльку і розплавити затверділий шматок до рідкого стану.
4
Візьміть окрему ємність і вилийте в неї гарячу розплавлену рідину з каструльки, фільтруючи її від опадів і сміття. Очищену рідину закрийте кришкою або серветкою, а потім залиште остуджувати при кімнатній температурі.
5
У остигнула рідина для експерименту киньте крупинку уксуснокислого натрію, що залишився від випарювання і слива чистої рідини, і ви побачите, як склад на очах кристалізується, перетворюючись на лід.
6
В будь-який момент ви можете заново розплавити застиглу суміш, щоб використовувати її повторно в своїх дослідах. Гарячий лід можна використовувати багаторазово, а робити його, як ви вже переконалися, зовсім не складно.