Як в'язати рукав-реглан. Як правильно вязатьсам рукав реглан.

Рукав реглан, що не має швів, може прикрасити будь в'язане виріб - пуловер, светр, плаття або легку блузу. Крім того, техніка в'язання реглан а нерідко допомагає початківцям в'язальниця, які не бажають витрачати зайвий час на зшивання деталей виробу. Провязав у виробі рукава реглан, ви позбавите себе від необхідності зшивати всі деталі окремо. Такий рукав має безшовну пройму, в підсумку вам буде потрібно зробити всього два шва на завершення роботи, а також ви отримаєте можливість приміряти незбиране виріб в процесі в'язки.
Інструкція
1
Перед в'язкої реглан а зніміть мірки - виміряйте обхват шиї, довжину рукава, ширину плеча, лінію реглан а від ключиці до точки, що з'єднує лінію рукава з пахвою, а також виміряйте обхват грудей, обхват руки у плеча, обхват талії і стегон.
2
Вимірявши обхват горла і довжину лінії реглан а від виступаючої точки ключиці до стику в пахви, ви легко зможете розрахувати реглан для кофтинки, застібається під горлом.
3
Якщо обхват вашої шиї - 35 см, а щільність в'язання 32 петлі на 10 см, наберіть для реглан а 112 петель і зв'яжіть гумкою 1х1 полотно довжиною в 5 см. Розділіть подумки всю роботу на шість частин і виділіть для реглан них ліній по дві петлі із загального набору петель.
4
Всього у вас буде чотири реглан вих лінії. У вас залишиться 104 петлі. Розділіть їх на шість частин, і відповідно, ви отримаєте по 17 петель для кожної частини. Не забудьте про два кромочних петлях.
5
Полотно реглан а починається з кромочної петлі, потім в'яжеться одна шоста загальної кількості петель, щоб отримати праву половинку передньої частини, а потім в'яжуться дві петлі лінії реглан а . Після цього зв'яжіть одну шосту частину правого рукава і знову дві петлі лінії реглан а.
6
Потім зв'яжіть дві шостих задньої частини речі і знову пров'яжіть дві петлі реглан а. Зв'яжіть одну шосту частину петель на лівому рукаві, дві петлі реглан а, а потім одну шосту частину лівої половинки переду. Закінчите полотно кромочної петлею. Перед реглан ной лінією і після неї робіть по одному накиду, додаючи петлі в кожному другому ряду.
7
Лінія з двох петель завжди повинна знаходитися в центрі роботи. Пров'яжіть реглан до пахв і зніміть петлі рукавів, залишаючи їх за роботою. Після цього пров'яжіть єдиним полотном всі петлі, вив'язати в кінці гумку і закривши петлі.
8
провязивая деталі рукавів, робіть однакові убавкі з усіх боків, щоб отримати на кінці рукава обхват зап'ястя.