Як ловити рибу навесні.

Весняна риболовля приваблює до себе рибалок щорічно - всі прагнуть відкрити весняний сезон, але, вирішивши ловити рибу навесні, ви повинні враховувати ряд особливостей такого лову. Якщо ви будете знати, від чого залежить хороший кльов навесні, ви отримаєте непоганий улов, витративши не так багато сил. У цій статті ми розповімо, якими правилами варто керуватися у весняній риболовлі.
Інструкція
1
Наживку на гачку тримайте якомога нижче у дна, там, де є приплив свіжої води, періодично піднімаючи і опускаючи волосінь. Чим частіше ви рухаєте наживку по вертикалі, тим більше вірогідності, що риба клюне. Таким способом ви можете зловити щуку.
2
Найкраще ловити рибу зі спінінгом на малих річках, які дають по весні великі переваги в риболовлі, так як навесні щуки полюють на мілководді. В цілому по весні вся риба перебирається на мілководді.
3
Закинувши волосінь з блешнею, почекайте якийсь час, і якщо риба не клюнула з першого або другого закиду - переходите на нове місце.
4
Не варто сидіти на одному і тому ж місці занадто довго. Також не варто закидати блешню далі 25 метрів від берега. Не використовуйте по весні занадто великого живця - в березні щука набагато краще клює на дрібну наживку, так як для риб приходить час нересту.
5
Визначити тип наживки для кожної породи риб не так просто - ви можете використовувати стандартну наживку для лову щук, але клювання може бути набагато вдаліше, якщо ви затурбуєтеся пошуком більш якісного живця, дослідивши шлунок спійманої риби і поспостерігавши за тим, що вона їсть навесні.
6
Хорошим типом наживки вважається живою опариш, що поєднується з якоюсь іншою наживкою (наприклад, шматочком тесту).
7
Якщо ви рибалите, встановлюючи донку, що не прив'язуйте до волосіні більше двох повідків. Найчастіше достатньо одного повідка - він не буде плутатися з іншими поводками і дасть вам пристойний клювання.
8
У весняній риболовлі дотримуйтесь правил безпеки - не сидіть на сирій землі або на снігу. Беріть з собою на риболовлю підстилку, килимок, складаний стілець, або робіть підстилку з сухого листя і гілля.
9
По весні не сідайте рибалити на крутих берегах - їх краї можуть бути підмиті водою, і в будь-який момент вони можуть обвалитися. Завжди Рибачьте, стоячи на березі, і ніколи не ловите рибу , стоячи у воді або в хитної човні.
10
Так як багато річок ранньої навесні ще не позбулися від льоду, не забудьте взяти з собою на риболовлю льодоруб, а також основну аптечку, якої ви скористаєтеся в разі застуди, порізів або обмороження.