Як зробити арки з куль. Як зробити арку з куль без гелію.

Повітряні кулі здатні стати універсальним прикрасою для будь-якого торжества - як в приміщенні, так і на вулиці. Особливо це стосується не простих повітряних куль , а оригінальних композицій, зібраних з них. Наприклад, урочисто і красиво на будь-якому заході виглядатиме повітряна арка з куль , наповнених гелієм. Про те, як зробити таку арку самостійно, ви дізнаєтеся з нашої статті.
Вам знадобиться
  • - кулі
  • - атласна стрічка
  • - нейлонова нитка/волосінь
  • - гелій
  • - ножиці
Інструкція
1
Розрахуйте кількість куль , яке вам знадобиться для арки потрібного розміру, і заготуйте набір куль однакового діаметра і кольору. Також вам буде потрібно атласна стрічка, нейлонова нитка або волосінь, гелій, шаблон для вимірювання куль , ножиці і дві бази, які утримуватимуть обидва краї арки на землі.
2
Через отвір в базі проденьте волосінь і зав'яжіть міцним вузлом. На волосінь закріпіть повітряні кулі, надуті по шаблону так, щоб їх діаметр був однаковим. Кожна куля потрібно надути гелієм з балона і перевіряти розмір кулі, поміщаючи його в заздалегідь вирізаний прямокутник шаблону.
3
Щоб розмістити кулі на волосіні правильно, встановіть її посередині розтягнутого хвостика повітряної кулі. Зауважте хвостик прямо навколо волосіні - таким чином, куля буде одночасно і зав'язаний, і закріплений. Таким же методом надійти, перевірте і прикріпіть до волосіні всі інші кулі.
4
Перший куля повинна знаходитися в 10-15 см над базою. Якщо кулі змістилися на волосіні, досить змочити її і пересунути кулі так, як вам потрібно.
5
Відріжте метр декоративної стрічки для оформлення квітів і подарунків, і обв'яжіть шматочком стрічки кожен з куль в ланцюжку. Використовуючи ножиці, завийте кінчики стрічки під кожним кулею, щоб вони спускалися з гірлянди красивими завитками.
6
Лісочку відріжте з запасом, а її кінчик прив'яжіть до другої базі. Якщо висота арки вас влаштовує, закріпіть волосінь і встановіть обидві бази навколо святкового столу або входу на торжество, щоб арка з куль красиво висіла в повітрі.