Як зробити віконний режим в іграх. Як зробити гру у віконному режимі.

Останнім часом спостерігається велика велика кількість простих ігор, які називають логічними. Наявність такої гри на комп'ютері офісного працівника говорить про те, що йому іноді хочеться відпочити. От тільки не кожен шеф організації, в якій працює цей співробітник, сприймає запуск ігор під час робочого процесу. Щоб вчасно приховати від шефа запущену гру, можна скористатися поєднанням клавіш Alt + Tab, але, як правило, таким способом додаток не може швидко згорнутися. В пошуках конкретного вирішення даного завдання був створений наступний спосіб запуску гри у віконному режимі .
Вам знадобиться
  • Редагування налаштувань гри.
Інструкція
1
Звичайно, факт використання ігор під час робочого процесу, особливо, коли ви потрапляєте шефу, не найприємніший. Може так статися, що на роботу приїжджають важливі люди з обласного міста або зі столиці, що може значно «підмочити» вашу репутацію.
2
Якщо трохи розібратися в настройках гри, то можна самому налаштувати віконний режим запущеної гри. Для цього досить після її запуску зайти в налаштування, які розташовуються в основному меню запущеного додатку. Якщо ваша гра не русифікована, то спробуйте знайти в налаштуваннях опції, в яких можуть зустрічатися наступні слова: Window, full screen. Як тільки ви знайшли такі елементи, спробуйте їх активувати. Деякі ігри вимагають перезапуску, щоб побачити внесені зміни в налаштування.
3
Є ігри, в настройках немає жодної згадки про віконному режимі . В такому випадку, вам знадобиться відшукати ярлик вашої гри. Якщо його немає на робочому столі, то його можна знайти в встановлених програмах, відомості про які розташовуються в меню «Пуск». Натисніть правою кнопкою миші на ярлику гри, в меню, виберіть пункт "Властивості". У вікні, зверніть увагу на шлях запуску файлу, він може бути таким: "C: Program FilesRockstarGrand Theft Auto 3gta3.exe".
4
В кінці цього рядка необхідно додати параметр «-window». В результаті ми отримаємо наступний рядок: "C: Program FilesRockstarGrand Theft Auto 3gta3.exe" -window. Після натискання на кнопку «ОК», відкрийте гру - вона повинна запуститися у віконному режимі .
5
Є ряд ігор, які після даного перетворення перестають запускатися в повноекранному режимі . Замініть значення «-window» наприкінці рядка на «-full screen».