Як перевірити масло.

Майже на всіх автомобілях рівень масла в коробці автомат передач перевіряють з працюючим двигуном і в позиції важеля вибору діапазону в позиції «P». При допомоги, щупа визначається масляний рівень в коробці, на ньому є кілька насічок. Дві верхні, іноді одна, яка відповідає нормальному рівню масла в АКПП, прогрітій до температури 90 градусів, він зазвичай відзначений написом «Hot».

Масло міняємо в наступній послідовності: для початку потрібно прогріти коробку передач, проїхавши 10-20 кілометрів, після прогріву подгоните автомобіль до місця заміни масла, зупиніть його на рівній ділянці, витягнете щуп для того щоб перевірити масло в коробці автомат, протріть його, і заново опустіть в супову трубу до упору, і заново витягнете. Буває на щупі присутні нижні мітки, які дозволяють перевіряти рівень масла при холодній коробці, але вони призначені лише для приблизної перевірки, остаточний рівень, все одно слід перевіряти при прогрітому масле.Часто на щупі вказано положення РВД, при якому необхідно проводити перевірку рівня масла, і тип масла використовуваного в цій коробці. Попадаютсяавтомобілі Acura і Honda з таким нюансом: у них слід перевірити масло при прогрітій коробці, але при заглушеному двигуні. Дуже низький рівень масла в коробці автомат небезпечний тим, що насос захоплює повітря з маслом, в результаті вийде повітряно-масляна суміш, яка стискається і має низькі показники теплоємності, і теплопровідності. Масло втрачає найважливіше властивість і стає стисливим. Наслідками цих структурних змін стануть: падіння тиску в системі, перегрів АКПП, погане змазування тертьових деталей. Їзда на автомобілі з таким маслом в АКПП, дуже швидко призведе до виходу її ладу. Масло може пінитися через обертання деталей АКПП, якщо рівень перевищений, при цьому деталі, що обертаються АКПП починають занурюватися в масло, спінюючи його. Його вспенивание трапляється не відразу після включення двигуна, як у випадку з низьким рівнем, а в циклі руху, особливо при високих оборотах двігателя.Как в першому, так і в другому випадку невірного рівня масла, спінив масло збільшується в об'ємі, і викидається через сапун в коробці автомат. Загляньте під Вашу машину, якщо це так, часто ви побачите що коробка вся в маслі.

Перевіряти рівень масла в двигуні слід регулярно, не рідше 1 разу на тиждень, щоб потім не витрачати гроші на дорогий ремонт. Правильна подоборка типу і марки масла - запорука безперебійної роботи двигуна.
Вам знадобиться
  • Щуп, моторне масло, лійка, серветка
Інструкція
1
Перевіряти рівень масла слід виключно до запуску мотора. Не можна перевіряти масло при працюючому двигуні (небезпечно для життя!), А також після вимкнення двигуна. У першому випадку можна отримати струмінь киплячого масла в обличчя, у другому - кипляче масло не покаже істинного рівня в двигуні. Перевіряти рівень масла потрібно на рівному місці.
2
Біля двигуна знаходимо щуп. Зовні найчастіше він схожий на пластмасову ручку, водночас - він схожий на сплюснутую спицю. Акуратно виймаємо, протираємо серветкою і знову опускаємо в отвір для щупа. Це потрібно для того, щоб свідчення були «чистими», без урахування нахилу авто. Знову виймаємо і дивимося на позначки - насічки: максимальна (верхня, MAX), середня (MID) і мінімальна (нижня, LOW). Якщо насічки покриті маслом на рівні «MAX» або «MID» - все в порядку. Якщо рівень мінімальний - масло слід долити.
3
Доливати масло краще того типу, яке було залито спочатку: мінеральне, напівсинтетика або синтетика: «mineral», «semisintetic» і «sintetic», а ще краще - тієї ж марки. Масла одного типу, але різних марок змішувати не варто: мотор суміш масел може не видержать.Откриваем на кришці двигуна пробку (на ній є зображення, схоже на лійку), вставляємо лійку і акуратно, намагаючись не капати маслом на двигун, доливаємо масло. 1-1,5 літра буде достатньо. Акуратно і щільно закриваємо пробку. Після цього знову перевіряємо щупом рівень масла і переконуємося, що рівень достатній. Якщо все-таки краплі олії виявилися на двигуні, потрібно ретельно протерти серветкою.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не можна використовувати як розчинник бензин або інші рідини, це небезпечно! Всі операції краще проводити в тканинних (не гумова) технічних рукавичках. При попаданні масла на шкіру - промити густий мильною піною.
Корисна порада
Перевіряйте рівень масла регулярно, не рідше 1 разу на тиждень. Це відноситься і до інших рідин. Слідкуйте за своїм авто, і він вірою і правдою служитиме вам довго.