Як зробити значки прозорими. Як зробити назви ярликів прозорими.

Сьогодні неможливо уявити роботу в операційних системах лінійки Windows без використання значків робочого столу. Так звані іконки ярликів або файлів призначені для графічного відображення змісту об'єктів. Практично всі значки спочатку створюються розробниками програм або додатків. Після установки цих додатків і виведення ярлика на робочий стіл з'являється можливість замінити іконку ярлика своєї персональної. Іноді фон іконок є непрозорим, що істотно погіршує зовнішній вигляд іконки. Про те, як зробити його прозорим, читайте в цій статті.
Вам знадобиться
  • Редагування параметрів аплету «Властивості системи».
Інструкція
1
Найчастіше, непрозорий фон іконок на робочому столі викликаний спеціальним зменшенням навантаження операційної системи на комп'ютер в цілому. Будь-який графічний елемент при кожному оновленні екрану запитує інформацію у системи, при виконанні цієї дії можуть бути задіяні не тільки процесор і оперативна пам'ять, а й жорсткий диск з відеокартою. Якщо ви вважаєте, що ваш комп'ютер щодо застарів і не справляється з усіма завданнями, то є сенс змінити настройки графічного відображення, для більш швидкої роботи операційної системи.
2
Для того щоб активувати або деактивувати прозорий фон у значків робочого столу, необхідно запустити аплет «Властивості системи». Цю дію можна зробити 2-ма способами: - натисніть меню «Пуск», виберіть пункт «Панель управління». У вікні, двічі клацніть на значку «Система»; - натисніть правою кнопкою миші на значку «Мій комп'ютер», виберіть пункт «Властивості системи» .У вікні, перейдіть до вкладки «Додатково». Натисніть кнопку «Параметри» в розділі «Швидкодія».
3
У новому вікні «Параметри швидкодії» поставте відмітку напроти пункту «Особливі ефекти». У представленому нижче списку необхідно поставити позначку навпроти пункту «Відкидання тіней значками на робочому столі» для появи прозорості значків, інакше значки НЕ будуть прозорими.
4
Натисніть кнопку «ОК» для збереження змін.
Іконка - видиме відображення файлу, папки або іншого об'єкта у вікні програми. Налаштування вигляду папки, в якій розташовуються об'єкти, допускає зміну розміру іконки , а також надання їм прозорості.
Інструкція
1
Відкрийте будь-яку папку. В меню «Сервис» відкрийте рядок «Властивості папки». Далі відкрийте вкладку «Вид» і перейдіть опцій. Знайдіть опцію «Відображати приховані папки та файли», поставте крапку в гуртку поруч з нею. Натисніть кнопку "OK" і закрийте меню.
2
Відкрийте папку, в якій хочете зробити іконки прозорими. Виділіть всі об'єкти, розташовані там, натисканням клавіш "Ctrl-A". Замість цього можете навести курсор на верхній лівий кут і, утримуючи ліву кнопку миші, перетягнути курсор в правий нижній кут.
3
Натисніть на одному з виділених об'єктів праву кнопку миші і виберіть в контекстному меню рядок «Властивості». Замість цього можете натиснути відповідну клавішу праворуч від правого "Alt". У вкладці «Загальні» знайдіть поле з атрибутами і поставте галочку поруч з атрибутом «Прихований». Натисніть кнопку "OK" і закрийте меню «Властивості». Значки стануть напівпрозорими.