Як змінити зачіску. Як підготувати дитину до кастингу.

Часом, коли ваша зовнішність зовсім перестає вас влаштовувати, достатньо лише змінити зачіску , щоб побачити себе в дзеркалі новою людиною. Помінявши стиль зачіски, жінка здатна кардинально змінити власну зовнішність, додати відсутній елемент іміджу, змінити сприйняття власної особистості серед друзів, колег і в цілому серед оточуючих людей. Про те, як швидко і легко змінити зачіску , ми розповімо вам в цій статті.
Інструкція
1
Якщо у вас короткі і прямі волосся, ви можете за дві-три хвилини зробити оригінальну укладку, використовуючи гребінець і штучну яскраву пасмо з затискачем. Вимийте волосся і висушіть їх феном, ретельно розчесавши.
2
На маківці виділіть невеликий хвіст з волосся і закріпіть на ньому готову контрастну прядку. Розправте її і розчешіть волосся.
3
Ще одну зачіску на короткі і прямі волосся можна зробити, використовуючи кольоровий гель для укладки і тимчасової забарвлення, а також гребінець для укладання.
4
Висушивши волосся, укладіть їх, після чого нанесіть кольоровий гель на гребінець для укладання і розчешіть потрібні пасма, надавши їм нового відтінку. Також гель допоможе зафіксувати окремі прядки в оригінальному положенні.
5
Класичною зачіскою, яка здавна надає жіночому вигляду елегантність і строгість, є пучок з довгого волосся. Закрутивши волосся на потилиці або на маківці в вигадливий вузол, ви, безсумнівно, будете привертати увагу оточуючих.
6
Також ви можете зіграти на привабливості асиметрії - асиметричні зачіски сьогодні вважаються вкрай модними. Зачешіть все волосся на одну сторону і зафіксуйте їх лаком. На противагу асиметричної зачісці ви можете зробити стрижку з жорсткими геометричними краями - каре або боб.
7
Особливо цікаво такі стрижки виглядають на гладких волоссі - гладкість ніколи не виходить з моди, і ви можете спробувати розпрямити волосся праскою, або ж навпаки завити їх на бігуді. Все це допоможе змінити імідж і побачити себе в новому світлі.
Зверніть увагу
Зрозуміло, всі ці зусилля будуть винагороджені, проте існує і куди більш легкий і швидкий спосіб «візуально» стати стрункішою - всього лише змінивши пріческу.Одін з ефективних способів візуального удосконалення фігури - це правильний вибір зачіски за параметрами статури.
Корисна порада
Так невисокою, повною жінці з короткою шиєю допоможе зачіска з повністю відкритою шиєю. Найкраще стрижка або волосся, підняті високо вгору. Щоб дізнатися свій тип зачіски потрібно подивитися в дзеркало. Форма обличчя у вигляді овалу з правильними рисами найзручніша. Ви можете експериментувати з зачісками і результат завжди буде хорошим. Відхилення від овалу можна скорегувати підібравши зачіску правильно.
Перш ніж кардинально міняти свою зачіску, корисно спочатку побачити новий образ «зі сторони». Існує безліч безкоштовних онлайн-ресурсів, що дозволяють змінити свою зачіску, «примірявши» будь-яку модель стрижки на свою фотографію.

Вибір відповідного ресурсу в інтернеті

Вибрати відповідний онлайн-ресурс досить просто. Для цього введіть в рядку пошуку будь-якої пошукової системи запит «створити зачіску онлайн». Вибір так званих віртуальних салонів краси досить широкий, при цьому не потрібна реєстрація, введення персональних даних і оплата. Користуватися ними також дуже легко, вони зручні навіть для користувачів-новачків. Найбільш відомі віртуальні салони краси, які спеціалізуються на підборі зачісці до вашої фотографії, заодно пропонують підібрати відповідний тій чи іншій зачісці макіяж і навіть стиль одягу. З їх допомогою можна не тільки підбирати зачіски до вашої фотографії, а й почерпнути корисну інформацію про те, які зачіски та стрижки зараз особливо модні, побачити фотографії найактуальніших з них в цьому сезоні, а також скористатися розділами з відео уроками з перукарської майстерності.

Як користуватися віртуальною перукарні

Як правило, кроки по створенню зачіски у різних онлайн ресурсів незначно відрізняються, але загальний алгоритм збігається. Виберіть свою фотографію, бажано, з забраними назад і зібраними під стрічку волоссям. Потім завантажте фото з комп'ютера в обраний вами редактор (зазвичай для цього використовується команда «Browse»). Дочекавшись, коли завантаження закінчиться, сумістите з намальованим у віртуальній перукарні овалом своє обличчя, відповідно зменшуючи або збільшуючи свою фотографію за допомогою запропонованих кнопок. Модні редактори пропонують цілі тематичні розділи зачісок і стрижок, жіночих, чоловічих і дитячих. Виберіть спочатку потрібний розділ, а потім клікніть на вподобану зачіску з величезного списку запропонованих стрижок. Таким чином ви «приміряєте» її на себе. Підігнати віртуальний перуку до вашої фотографії буде достатньо легко, оскільки сучасні редактори дозволяють переміщати, зменшувати або збільшувати зачіску. Крім моделі зачіски або стрижки ви зможете також підібрати відповідний саме вам відтінок волосся. Крім того, в більшості онлайн салонів ви зможете вибрати і макіяж, відповідний до тієї чи іншої стрижці. Утворені фотографії можна не тільки зберігати на комп'ютер в необмеженій кількості, але і роздруковувати. Фотографії з віртуального салону краси цілком зможуть вам придатися при поході до вашого реальному перукаря.