Як розкрити свої таланти.

Талант - схильність до швидкого оволодіння знаннями і вміннями в тій чи іншій області, а також здатність застосовувати отримані навички у професійній діяльності. Вважається, що певним талантом володіє кожна людина, але розкрити його вдається лише небагатьом.
Інструкція
1
Перш ніж шукати в собі талант, переконайте себе, що він у вас все-таки є. Як не дивно, це перша і одна з найбільш непереборних перепон на шляху до розкриття таланту. Для цього згадайте історії успіху спочатку незнайомих людей (відомих акторів, що вибилося з нижчих верств суспільства, бізнесменів, які почали з нуля). Проаналізуйте, з якими труднощами їм доводилося стикатися і як вони вирішували свої проблеми.
2
Придивіться до своїх близьких. Знайдіть серед них успішних, котрі домоглися масштабних цілей. Розпитайте їх про те, як і що вони робили.
3
Дайте словесний опис своєму таланту. Перерахуйте всі свої достоїнства і сильні сторони. Для опису таланту потрібно близько ста слів і фраз.
4
Систематизуйте свої риси в кілька категорій. Опишіть талант коротким словосполученням.
5
Почніть застосовувати свій талант. Спочатку вибирайте одну-дві ситуації в побуті або на роботі, щоб продемонструвати свій талант. Він повинен полегшувати вашу роботу і спілкування з людьми, доставляти одночасно задоволення і користь. Поводьтеся як людина, що має здатність до того, що ви в собі знайшли. Поступово збільшуйте кількість застосувань таланту в день, але так, щоб відчувати комфорт і задоволення від того, що відбувається.
6
Поступово відточуйте майстерність використання таланту, вивчайте його особливості на особистому прикладі і з літератури на профільну тему. Користуйтеся ним, як робочим інструментом. Регулярно займайтеся розвитком таланту.