Як підключити пульт.

Для початківця звукорежисера головною умовою є накопичення досвіду. А як накопичити досвід, якщо немає хорошої апаратури? Скористатися економічним варіантом: придбати дешевий микшерский пульт і підключити його до звукової плати вашого комп'ютера. Тільки звукова плата, в цьому випадку, не повинна бути дешевою. Цей варіант буде найбільш прийнятним, т.к. ви можете купити недорогий пульт і заощадити на звуковому обладнанні, при підключенні пульт а до комп'ютера.
Вам знадобиться
  • Звукова плата, микшерский пульт, з'єднувальні дроти.
Інструкція
1
В мікшері всі канали, які будуть підключені до будь-якого звукопідсилюючої обладнанню, називаються розривами. У ці розриви підключаються шнури зі штекерами типу jack 6,3 stereo. Але стереовиход говорить не про те, що сигнал на виході буде в режимі стерео. Кожен джек нестиме в собі 2 сигналу моно: один на вхід, а другий на вихід. Тому, при коммутірованіі з'єднувальних проводів будьте уважні.
2
При виборі звукової плати треба звернути увагу на наявність з'єднання саме «джеками». Якщо у вашій платі всі роз'єми типу jack 3,5 - це, звичайно, гірше, але для початківця звукового оператора цілком піде. В цьому випадку, вам доведеться скористатися спеціальними перехідниками. Варто відзначити, що краще вибирати повністю металевий корпус для майбутніх з'єднань jack 6,3 або lack 3,5. Пластмаса коштує дешевше, але якісний товар завжди буде коштувати дорожче.
3
Вам необхідно зробити особисто все з'єднувальні дроти, щось купити чи замовити їх виготовлення. Таких сполучних проводів (jack 6,3 - 2 jack 6,3) випускається набагато менше, ніж їх аналоги (jack 6,3 - jack 6,3). З'єднувати канали між собою слід відповідно до інструкції, яка додається в вашому звуковому обладнанню. Якщо на вашому пульт е 5 виходів, то в вашу звукову плату піде в 2 рази більше гнізд (вхід і вихід). Гніздо звукового мікшера являє собою стерео, а гнізда звукової плати - моно, тому, значення гнізд звукової карти має бути більше в 2 рази.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=iwTrQKe366g