Як побудувати самим каналізацію. незаконна споруда каналізаційної ями.

Якщо у вашій місцевості центральна каналізація відсутня, то необхідно побудувати зливну яму. Вона робиться в чотирьох - п'яти метрах від будинку і фундаменту, щоб фундамент не намокав і не піддавався руйнуванню. Копати котлован для зливної ями можна тракторним ковшом, так як копка вручну процес дуже трудомісткий. Вручну лише підрівняти краю і низ ями, вичерпуючи грунт відрами.
Інструкція
1
Глибину яму робіть з урахуванням рівня знаходження грунтових вод. Якщо вони знаходяться на маленькій глибині, то яму копати треба вище їх знаходження, але широку. Якщо до ґрунтових вод далеко, то краще викопати глибоку яму.
2
підрівняти краю і низ котловану, можете встановити спеціальні бетонні кільця, щоб яма не обсипалася. Можна обкласти краю ями червоним керамічною цеглою або встановити з боків опалубку і залити цементним розчином. Їли ви хочете зробити каналізацію без вбирання в грунт, то зацементувати доведеться і низ каналізаційної ями.
3
Зливну трубу потрібно проводити з нахилом від будинку до каналізаційній ямі. Якщо ви зробите достатній нахил і поставите спеціальну широку трубу для відводу каналізації, то особливої необхідності в ретельному утепленні труби немає. Досить буде прокопати невелике заглиблення в грунті і засипати трубу землею. Трубу краще виводити без переходів і перегинів щоб уникнути засмічень.
4
Верх потрібно закрити надійним перекриттям залишивши отвір для відкачування каналізації. Поверх перекриття залийте все товстим шаром бетону.
5
В каналізаційну яму можна вивести і стічні води.