Як зв'язати беретку на спицях. Беретка спицями.

Бере - дуже поширений вид головного убору. Його можуть дозволити собі все жінки. Існує безліч в'язаних моделей берета - класичні, спортивні, романтичні, об'ємні, прилеглі до голови, конусоподібні і багато інших. Цей головний убір підходить для будь-якого часу року. Вовняний беретик буде доречний восени або навесні, бере, пов'язаний з хутра - взимку. Від так же врятує вас від сонця, якщо буде пов'язаний з тоненьких бавовняних ниток ажурним візерунком.
Вам знадобиться
  • Пряжа, спиці, ножиці, голка, велика гудзик.
Інструкція
1
Наберіть на спиці 80 петель. Зв'яжіть 7 см гумкою 1Х1.Продолжіте в'язання хусткової в'язкою. У першому ряду рівномірно додайте 40 петель.
2
На відстані 20 см від краю полотна збавте в кожному 2 ряду по 10 петель. На спицях залишилося 20 петель.Закройте всі петлі. Стягніть їх. Зшийте бере.
3
Хлястик: Наберіть 8 петель. Зв'яжіть 20 см гумкою 1Х1.Далее в кожному 2 ряду збавте по 1 петлі з кожного боку. Пров'яжіть так про тих пір, поки не залишиться 2 петлі. Закрийте петлі.
4
Хлястик пришити до берету: вузький кінець - до верхівки, широкий - до планки. Зробіть драпіровку.На хлястик пришийте велику гудзик.
Зверніть увагу
Для виїзного берета підберіть пряжу, яка добре поєднується з кольором ваших очей і волосся.
Корисна порада
Такий бере можна прикрасити в'язаними квітами, як великими, так і маленькими. Так само його можна розшити стразами.