Як розкодувати файли. розкодувати зашифрований файл.

Якщо ви вирішили зробити свій блог, то без дизайну на вашій сторінці не обійтися. Перед вами постає вибір: купити хороший шаблон або закачати з мережі інтернет безкоштовний шаблон. Звичайно, для початківця web-майстри безкоштовний шаблон є відмінним рішенням на поставлену задачу. Але ці шаблони мають великий мінус: вони створюються людиною, яка завжди вставляє адресу свого сайту у нутрощі шаблону. Іноді цей мінус можна виправити, але адреса сайту, вшитий в закодований файл, не так просто видалити.
Вам знадобиться
  • Редагування закодованих файлів в WordPress.
Інструкція
1
Якщо задатися питанням, для чого все це робиться, можна здогадатися, що автор хоче розрекламувати свій ресурс. Почасти це так, але в більшій мірі автор хоче збільшити індекс цитування його сайту. Приміром, шаблон став популярний, і його закачали не менш 50 тисяч користувачів. Якщо кожен з цих користувачів не буде видаляти дані автора з шаблону або приховувати їх від індексування, то автор отримає прямі посилання на свій сайт в кількості 50 тисяч. Залишаючи пряме посилання, ви втрачаєте частини свого рейтингу, тому, її необхідно видаляти.
2
Якщо ви бачите на своїй сторінці посилання на сайт автора, але в файлах конфігурації пошук не дає потрібних результатів, значить, посилання була закодована в якомусь файлі. Відшукати таку посилання з першого разу не вийде. Вона може приймати такий вигляд: « ». Але впоратися з посиланнями вам допоможуть додаткові плагіни, наприклад плагін TAC для WordPress. Він дозволяє знайти ті посилання, які можуть бути закодовані. За допомогою цього плагіна ви можете редагувати навіть зашифровані файли .
3
Вищевказаний плагін не єдиний засіб боротьби з посиланнями-паразитами. При використанні онлайн-сервісів по декодуванню, можна самому знайти потрібну посилання, що буде набагато приємніше і корисніше. Немає гарантії, що плагін відшукає абсолютно всі посилання. При переході на сторінку сервісу по декодированию файлів, в поле введення тексту необхідно вставити скопійований текст вашого файлу, де може міститися посилання.