Як здати нежитлове приміщення.

Нежитлові приміщення. особливо для комерційних цілей, користуються попитом: кожен день створюються нові фірми та проекти, яким необхідно мати десь офіс чи торгову площадку. Для того, щоб вигідно здати нежитлове приміщення , важливо орієнтуватися в ринкових цінах і укласти грамотний договір оренди нежитлового приміщення.
Інструкція
1
Як правило, здача нежитлового приміщення в оренду здійснюється двома способами: 1. здача в оренду знайомим; 2. здача в оренду через спеціалізоване агентство.У кожного з цих способів є свої плюси і мінуси. Основний плюс першого - власник знає тих, кому здає приміщення і вважає їх надійними людьми. Мінус його випливає з плюса: найнадійніші знайомі можуть підвести, і відносини з ними зіпсуються. До псуванні відносин додаються збитки, викликані їх діяльністю. Переваги другого способу полягає в тому, що відносини з орендарем будуть чисто діловими.
2
Ціни на нежитлові приміщення однієї і тієї ж площі розрізняються залежно від місця його розташування - району, будівлі, а також залежно від його стану і призначення. Це варто мати на увазі при встановленні ціни. Розташування в центрі міста або не в самому центрі, але в елітному будинку - привід для встановлення високої ціни.
3
Особливу увагу варто приділити укладанню договору оренди нежитлового приміщення. Відповідно до цивільного законодавства, договір оренди повинен укладатися в письмовій формі. Якщо він полягає на термін більше 12 місяців, він підлягає державній реєстрації. Істотні умови договору оренди наступні: 1. предмет договору (важливо чітко ідентифікувати приміщення , позначити його адреса, площа, кадастровий чи умовний номер і т.д.). 2. умова про орендну плату. Ця умова не є істотним з точки зору цивільного законодавства, проте воно важливе в комерційному обороте.Кроме цих умов, сторони вправі визначити інші умови, які будуть істотними. Слід пам'ятати, що при відсутності істотних умов договір оренди буде вважатися неукладеним.