Як різати на плотері. нарізати візитки плоттером.

При створенні будь-яких прикрас або елементів декору, завжди можна скористатися руки стоять засобами їх виготовлення. Щоб не малювати і не вирізати всі фігурки в ручну, як ніби в кам'яному столітті, можна скористатися сучасними технологіями - досить придбати домашній плоттер. Професійні плотери мають великі розміри, і для їх розміщення може знадобитися ціла кімната, але є плотери, які використовуються для виконання невеликих завдань, вони вміють вирізати візерунки будь-якого орнаменту, використовуючи ножі різної величини.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Corel Draw, плоттер.
Інструкція
1
Так звані домашні плотери мають невеликий розмір, порівняно з іншими моделями - вони можуть бути трохи більше звичайного струменевого принтера. Більшість таких плотерів підтримують вирізання з будь-якого матеріалу, на основі паперу. Після створення візерунка за допомогою плоттера, ви можете перенести його на тканину або повністю задекорувати різними засобами. Плоттер може приймати ваші малюнки, як від комп'ютера, так і зчитувати їх з карт пам'яті. Бажано скористатися комп'ютером, якщо ваш малюнок ще не повністю був намальований.
2
Для виготовлення малюнка скористайтеся редактором векторної графіки - Corel Draw. Версія редактора не має значення. Найголовніше - створити гарний орнамент. Після підключення плоттера до комп'ютера, про це вас повідомить звуковий сигнал, підготуйте необхідні листи паперу. Для кращого розрізання паперу, необхідно скористатися спеціальною підкладкою (керріер), вона має липку поверхню, що не дає папері вільно пересуватися в лотку подачі паперу.
3
Вставте папір з підкладкою в плоттер, при цьому натиснувши кнопку Enter - апарат автоматично захопить лист. Перейдіть в програму редагування вашого малюнка і натисніть кнопку, яка відповідає вашому плоттеру. У віконці драйвер плоттера підказує, що малюнок не виходить за межі, тобто можна почати друк.
4
Плотер почне вирізати ваш малюнок, по закінченню різання, знову натисніть кнопку Enter - плоттер звільнить ваш малюнок. В результаті у вас повинні вийти красиво вирізані візерунки.