Як перевірити фарби в принтері. Як заливати фарбу в принтер z615 видио.

При щоденному використанні струминного принтера, чорнило у картриджі поступово підходять до кінця. Буває прикро, коли вони закінчуються на останніх сторінках вашої курсової або диплома. Як правило, зазвичай так і відбувається. Якщо ви самі не заправляєте картриджі, то заправка нового картриджа або заправка старого картриджа відніме і час, і гроші. Щоб в майбутньому більше не потрапляти в таке незручне становище, візьміть за правило періодично перевіряти кількість чорнила в картриджі. А як це зробити, читайте далі.
Вам знадобиться
  • Перевірка чорнила допомогою програмного забезпечення.
Інструкція
1
Якщо ви думаєте, що слід розбирати картридж і дивитися, скільки ж залишилося чорнила, ви глибоко помиляєтеся. Відомі випадки, коли користувачі персональних комп'ютерів брали порожній картридж і свій, а потім зважували на медичних вагах. Всі ці способи не можуть відобразити реальну картину стану чорнила у картриджі, бо розібравши картридж, ви його зламаєте, а зважування на вагах буде не точним з багатьох причин.
2
Щоб знати точно, скільки залишається чорнила, і на яку кількість сторінок ще можна розраховувати, необхідно скористатися програмними засобами перевірками цих величин. Найпершою ознакою того, що чорнило скоро закінчаться - це нечітка друк всієї сторінки або її окремих частин. Лист може містити світлі смуги, які вказують на проблеми при друку.
3
Другою ознакою закінчення чорнила в вашому картриджі буде періодичне миготіння кнопки «Включення харчування» або «Стан принтера». Цей випадок вже критичний, який означає, що чорнила, як таких, практично не залишилося. В цьому випадку, можна розраховувати всього лише на кілька сторінок друку.
4
Щоб не визначати кількість чорнила за вищевказаними ознаками, необхідно скористатися програмним забезпеченням, яке було встановлено при підключенні принтера. Як правило, в драйвер принтера вже вшита програма, яка відстежує кількість чорнила. При запуску друку, з'являється вікно «Стан друку». Це вікно містить інформацію про друкується, і про стан чорнила.
Для будь-якого користувача персонального комп'ютера принтер є необхідним пристроєм. Особливо для тих, хто друкує документи або фотографії. На друк фотографій завжди витрачатися багато фарби . І часто ви встаєте перед вибором: відправляти чи ні на друк чергову партію фото. Адже може вийти так, що фотографії відправлені на принтер, а в ньому закінчилася фарба. І фото надруковані з браком.
Вам знадобиться
  • - права адміністратора.
Інструкція
1
Як перевірити кількість фарби в принтері ? На жаль, операційна система Windows не має універсального способу перевірки рівня фарби в принтері . Все залежить від моделі вашого пристрою. Перше, що ви можете зробити, - це прочитати паспорт вашого принтера і відповідної документації. Там, як правило, прописані способи перевірки рівня фарби .
2
Можна подивитися кількість фарби самостійно, без читання документів. Якщо у вашій моделі передбачена дана опція, то знайти її можна в "Властивості". Для перегляду через меню «Пуск» увійдіть в Панель управління. Потім виберіть вкладку «Принтери» або відразу в Панелі управління, або у вкладці «Обладнання та звук». Коли відкриється вікно принтерів, клікніть двічі лівою кнопкою миші по значку вашого принтера.
3
У списку, виберіть опцію «Властивості». Перед вами відкриється вікно з параметрами вашого принтера. Клікніть по вкладці «Управління кольором». В даній вкладці повинна міститися інформація про рівень фарби . Якщо ж такої інформації немає, то програма пристрою не передбачає попереднього перегляду рівня фарби в принтері .
4
Тоді залишається орієнтуватися на якість надрукованого документа. Якщо зображення бліде, або пропечатаних не повністю, або по середині аркуша проходить біла смуга, то можете бути впевнені - фарба в принтері на результаті. Отже, вам потрібно його заправити, або купити новий картридж. З багатьма моделями принтерів надаються диски, на яких є програмне забезпечення, яке дозволяє в режимі реального часу бачити, скільки залишилося фарби в принтері . Тому перед печаткою встановіть цю утиліту з диска і відповідні драйвера.