Як зробити бонсай з бісеру. Як зробити дерево з бісеру бонсай.

Бонсай - традиційне східне мистецтво вирощування карликових дерев. Засновником його вважається китайський поет і художник Ван Вей, який виростив орхідеї в фарфоровому посуді і поклав навколо стебел білі камені. Японському бонсаю властиві рафинированность, природність і тонка гармонія. У Росії бонсаем називаються самі карликові деревця певного сорту.
Вам знадобиться
  • Бісер N10 декількох відтінків зеленого, жовтого, червоного або іншого кольору (за бажанням) - близько 200 г;
  • Дріт 0,3 мм - близько 1 м;
  • Флористическая стрічка (коричнева, зелена або іншого кольору, що гармонує з бісером)
  • Малярський скотч;
  • Гладкі скельця, камені, бусинки;
  • Алебастр;
  • Квітковий горщик.
Інструкція
1
Наріжте дріт на 200 відрізків приблизно по 45-50 см. Змішайте різні відтінки бісеру. На середину кожного відрізка наберіть 8-10 бісерин. Зробіть два витка, щоб вийшла петелька з бісерінамі.
2
На один кінець дроту наберіть ще стільки ж бісерин і зробіть ще одну петельку, потім за таким же принципом ще дві петельки. Повторіть з іншого кінця дроту, втоби отримати сім петельок. Оформіть так все шматки дроту.
3
З'єднайте п'ять відрізків в один пучок і сплетіть між собою від середини до низу, щоб вийшла гілочка. Повторіть з рештою 195-ю відрізками, щоб вийшло 40 гілок. Обмотайте флористичної стрічкою.
4
В свою чергу, гілочки з п'яти пучків з'єднайте по п'ять і сплетіть від середини до низу в більш товсті гілки. Можете розташовувати тонкі гілки на різній висоті відносно один одного, щоб створювався красивий рельєф, потім обмотайте флористичної стрічкою.
5
З'єднайте отримані 8 великих гілок бонсая в один стовбур, сплітаючи від середини до низу. Розташовуйте гілки на різній висоті, рівномірно, «драбинкою», «спіраллю» або в іншій формі, яка вам подобається.
6
Обмотайте ствол малярським скотчем, щоб він утолщался донизу, як стовбур справжнього дерева. Потім обмотайте дерево ще раз флористичної стрічкою, надаючи їм остаточну форму.
7
Замісити алебастр у водному розчині, вилийте суміш в горщик. В середину поставте бонсай і дайте трохи висохнути. Після цього розташуйте камінчики, скельця та інші декоративні елементи і дочекайтеся остаточного висихання. Бонсай готовий.