Як зв'язати туніку гачком. пов'язати туніку гачком зі схемою.

Речі, пов'язані вручну, дуже прикрашають дівчину, і надають особливий шарм вашому стилю. Адже такі речі неповторні, ні у кого в гардеробі не буде схожою. А з величезним вибором ниток можна експериментувати в кольорах туніки.
Вам знадобиться
  • Гачок
  • Нитки
  • Журнали з в'язання
  • Інтернет
Інструкція
1
Для того, щоб зв'язати туніку гачком, потрібно визначитися, яким способом ви будете її в'язати. Туніки можна в'язати по колу, можна з двох полотен переду і спинки, а можна з різних мотивів у вигляді квітів, квадратів, трикутників або кіл.
2
Після визначення способу в'язання потрібно вибрати візерунок для туніки. Як тільки візерунок обраний, потрібно взяти нитки, підібрати гачок (він повинен бути приблизно в два рази товще нитки). Потім треба зв'язати зразок в'язки - квадрат зі сторонами 10 см, за яким розраховується або коригується кількість петель для набору деталей.
3
Також для вибору моделі туніки можна використовувати журнали з в'язання. В них зазвичай вказується і кількість і якість ниток, і номер гачка і схеми візерунків. Туніку потрібно в'язати за схемою і опису. З'єднувати деталі можна вручну голкою з ниткою, або гачком стовпчиками без накиду.
Корисна порада
Після готовності краю туніки можна обв'язати "рачьім кроком" (стовпчиками без накиду навпаки).
Туніки полюбилися безлічі прекрасних дам з-за зручності і універсальності. Такі моделі можна носити щодня, а найошатніший варіанти прикрасять будь-яку вечірку. Майбутнім мамам рекомендується пов'язати туніку спицями простого вільного крою, щоб одяг на сковувала рухів і дозволяла почувати себе надзвичайно комфортно, а в той же час - сучасно.
Вам знадобиться
  • для розміру 40-41:
  • - 200 г гладкою однотонної смесовой пряжі з акрилом;
  • - 200 г оригінальних фантазійних ниток (наприклад, мохер з металликом);
  • - прямі спиці №№ 3 і 6;
  • - гачок №5.
Інструкція
1
Наберіть на прямі спиці №3 з гладкої однотонної пряжі 134 петлі і виконайте 6 рядів еластичною гумкою, чергуючи по парі виворітних і лицьових петель (2х2). Готовий нижній край спинки майбутньої в'язаній туніки.
2
Перейдіть на лицьову гладь. Зв'яжіть прямими і зворотними рядами полотно заввишки 28 см (без урахування гумки низу). Далі працюйте спицями більшого діаметра фантазійної пряжею. У першому ряду пров'язуйте спільно по 3 петлі, не включаючи крайових (кромочних). Всього їх у вас повинно залишитися 46.
3
Виконайте полотно з фантазійної нитки висотою 14 см, при цьому в 10-му ряду зробіть прибавки, щоб всього на спиці виявилося 48 нитяних дужок. Щоб сформувати пройму, здійснюйте такі убавкі: раз закрийте одразу 3 петлі, пару раз - по 1. Коли від початку виконання пройми вийде полотно 18 см заввишки, а на спиці виявиться 38 петель, завершите ряд.
4
В'яжіть перед туніки, взявши за зразок готову спинку, до горлечка. Провязав від початку пройми полотно 3 см заввишки, закривайте петлі: 6 центральних; раз приберіть по парі петель і 5 разів - по одній. Решта нитяні дужки (лінія плечей) закрийте за допомогою гачка.
5
Візьміть спиці №3 і наберіть на них 90 петель з однотонної пряжі, після чого пров'яжіть гумкою 2х2 манжету для рукава такої ж висоти, що й еластичний край спинки і переду туніки. Зробіть полотно в 28 см лицьовій гладдю.
6
Переходьте на фантазійну пряжу і спиці №6. У першому ряду зробіть убавкі, провязав по 3 петлі спільно (крайові не рахуються). Повинна залишитися 31 петля. Виконайте в'язання 17 см заввишки, при цьому формуйте клин рукава: у кожному десятому ряду з протилежних країв додавайте пару раз по петлі.
7
Формуйте оката рукавів таким чином: зменшіть раз відразу 3 нитяні дужки, потім ще 8 разів по одній. Коли у вас на спиці буде 13 петель, завершуйте в'язання деталей. Вам залишиться тільки зібрати їх: зшити плечові лінії, боки і рукава вироби. Горлечко рекомендується обв'язати гладкою пряжею гачком стовпчиками без накиду.
Зверніть увагу
Пряжа для в'язання туніки для вагітної повинна містити якомога менше хімічних барвників і синтетичних добавок, якщо жінка схильна до алергічних реакцій. Завжди уважно читайте інформацію про склад ниток на упаковці.
Корисна порада
Щоб майбутня мама виглядала стильно й елегантно, акуратно використовуйте додаткові декоративні елементи. Ті з них, що розташовані в області живота і грудей, не повинні бути грубими і виготовленими з щільних матеріалів.