Манго: Як їдять його плоди.

  •  Стигле манго має червону шкірку з помаранчевим боком, як підпалина. На жаль, до нас манго везуть здалеку, і тому збирають їх недозрілими. З причини цього факту, дуже часто магазини пропонують зелені плоди, а люди не знаючи яким повинен бути фрукт, купують недоспелий плоди. Тому будьте акуратні при виборі. Огляньте не тільки шкірку, а й спробуйте плід на дотик. У хорошого фрукта шкірка повинна бути щільною і пружною, а м'якоть під нею повинна бути м'якою.
  •  Після того як ви купити фрукти, стає питання про те, як же порізати і їсти манго, адже фрукт більш ніж не звичайний для нас. На цей рахунок є кілька варіантів, які дозволять зручно і швидко порізати манго.
  •  Перший варіант простий і зручний, щоб їсти фрукт прямо з кісточки: 1. Візьміть манго, умовно розділіть його на три частини поперек. 2. За допомогою гострого ножа зніміть шкіру з двох третин фрукта. Для цього візьміть гострий ніж і проріжте шкірочку двома колами навколо фрукта і поперечними смугами навхрест від попки фрукта. Нижню частину залиште в шкірці для зручності. 3. Тепер починайте знімати шкірку, якщо фрукт стиглий, то вона легко відстане. 4. Далі можна їсти манго прямо з кісточки або зрізати його тонкими скибочками і так подавати до столу.Второй варіант більш декоративний і доречний для святкового столу: 1. Візьміть манго і розріжте його вздовж на три частини. Пам'ятайте, що у манго плоска і довгаста кісточка, розрізати фрукт потрібно так, щоб кісточка залишилася всередині середньої частини.
  •  Бічні частини можна нарізати дуже просто. Для цього покладіть половинку в долоню і гострим ножем зробіть поздовжні і поперечні розрізи. Шкірочку при цьому потрібно залишити цілою, але пі цьому дорізати м'якоть, як можна ніже.Теперь візьміть за краї половинки і виверніть її, так щоб півколо вигнувся. Тоді м'якоть стане своєрідним «їжачком» і квадрати можна буде акуратно зрізати ножем.
  •  4. Середину, очистіть від шкірки і зріжте з кісточки м'якоть пластінкамі.Как бачите, все не так вже й складно, головне вибрати стиглий фрукт, а вже як його порізати ви розберетеся. Приємного вам апетиту.