Як очистити оперативну пам'ять. забивається опрератівная пам'ять.

Користувачі ПК, які хоча б один раз переустановлювали операційну систему, напевно помічали, що після цього прискорюється швидкість завантаження і роботи додатків. Але з часом цей ефект пропадає, і це пов'язано з тим, що оперативна пам'ять «забивається» і в ній не залишається вільного місця для комфортної роботи з додатками. Тому оперативну пам'ять необхідно очищати. Спробуємо розібратися, як це зробити, використовуючи штатні засоби операційної системи.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, оперативна пам'ять, програма Msconfig
Інструкція
1
Деякі додатки в процесі роботи займають всю доступну пам'ять і навіть після припинення своєї роботи її не звільняють. Якщо ситуація разова, просто перезавантажте комп'ютер, при цьому відбувається повне очищення пам'яті. Взагалі така поведінка додатків свідчить про погану оптимізації програмного коду, і по можливості слід таких програм уникати. Найчастіше таким грішать гри.
2
Якщо оперативна пам'ять забита постійно, слід подивитися, якими процесами вона зайнята. Щоб зробити це, запустіть "Диспетчер завдань" Windows (для запуску натисніть клавіші ctrl + alt + del), у вкладці "Процеси" будуть відображені програмні модулі, що знаходяться в цей момент в пам'яті та скільки пам'яті при цьому займають. Щоб вивантажити з пам'яті «ненажерливу» програму, натисніть на кнопку "завершити процес".
3
Щоб запобігти автоматичне завантаження програм в оперативну пам'ять , слід видалити їх зі списку автозавантаження додатків. Для цього запустіть програму Msconfig (для запуску натисніть клавіші Win + R і в командному рядку наберіть msconfig). В меню оберіть пункт «Автозавантаження». Відобразиться список додатків, які автоматично завантажуються в оперативну пам'ять під час запуску системи. Виберіть ті з них, які потрібно видалити зі списку, і приберіть галочки, розташовані перед ними.
Зверніть увагу
Дотримуйтеся обережності при очищенні оперативної пам'яті, щоб не завершити процес, потрібний для роботи системи.
Корисна порада
Не заводьте одночасно додатки крім тих, які дійсно працюють в даний момент або повинні бути активні постійно (наприклад, антивірус). Ця профілактична міра дозволить істотно економити вільне місце в оперативній пам'яті.