Як представити себе публіці.

Багато людей бояться виступати на публіці . Страх, що тебе не зрозуміють, страх, що ти не зможеш пояснити все, страх, що проізведёшь не те враження, яке потрібно. А якщо це перший вихід до аудиторії і оратору треба представити себе?
Інструкція
1
Всім відомо, що по одягу зустрічають, і тільки вже проводжають по розуму. Тому, перш ніж виходити до публіці з промовою, одягніться зі смаком і акуратно. Не женіться за ціною купується одягу: головне - те, як вона на вас сидить. Так що можна купити костюм від Версаче і зганьбитися на весь світ тільки тому, що його колір вам не йде, а покрій вас повнить на три розміри. Витратьте на турботу про імідж стільки ж часу, скільки ви будете складати текст самопрезентації, не пошкодуєте.
2
Далі, сам текст. Навряд чи ви будете стояти і мовчати, а глядачі самі по собі будуть робити якісь висновки. Спонтанна мова не підійде - мало хто може відразу відбарабанював чудовий текст, який зачепить слухачів і дозволить їм скласти про вас думка. Так що напишіть цей текст і зверніться за допомогою до професійного ритору: він намалює вам над рядками спеціальні значки, які будуть показувати, де йде підвищення інтонації, де - зниження. Але не слідуйте цим вказівкам сліпо, щоб не звучати як робот.
3
Не пошкодуйте часу також і на те, щоб перевірити свій текст на наявність фактичних, стилістичних, мовних помилок. Зміст промови і форма, в якій ви подаєте своє "блюдо" слухачам, дуже важливі. Сприймайте це як частина іміджу - не тільки ж приділяти увагу одягу і аксесуарам.
4
Ще одна найважливіша складова частина успіху при поданні себе публіці - впевненість в собі і харизма. Чоловіче і жіноче чарівність роблять вражаючі речі, впливаючи на слухачів і формуючи їх враження від вас. На обличчі у вас повинна грати посмішка - але не натягнута, що не витиснута з себе через силу, а природна. Тому доведеться хоча б на один день (якщо ви не робите цього завжди) уявити собі, що у вас в житті все відмінно і буде ще краще.
5
Коли вийдете до слухачів, думайте тільки про себе. Не звертайте уваги ні на які кривляння, похмурі погляди і цокання мовою. Потрібно виховати в собі розумний пофігізм, оскільки якщо ви будете турбуватися від кожного недоброго погляду з натовпу (швидше за все, викликаного зовсім не вами і не вашої промовою), ваше невеликий виступ точно приречене на невдачу.