Як зробити муху.

Муха - короткоусих двокрила комаха. Живі мухи, що залетіли в кімнату або сіли на продукти харчування, стануть непроханими гостями, так як часто переносять на лапках хвороботворні бактерії. На противагу їм, муха з бісеру може стати оригінальною прикрасою інтер'єру або костюма, а також забавною маленькою іграшкою. Існує кілька способів зробити муху з бісеру, ось один з найпростіших.
Вам знадобиться
  • Дріт;
  • Дві великі прозорі зелені намистини;
  • Салатовий або темно-коричневий бісер для тельця;
  • Прозорий золотавий або перламутровий бісер для крилець;
  • Сірий або чорний бісер для лапок.
Інструкція
1
Зробіть тільце мухи. Для цього через один кінець дроту на середину відрізка (максимум 50 см) наберіть три салатові бісеріни. Іншим кінцем дроту пройдіть дві крайні бісеріни, щоб вийшов трикутник. Наберіть на один кінець дроту наступний ряд з трьох бісерин, пройдіть крізь них іншим кінцем. Таким же чином наберіть наступні ряди. Кількість бісерин в них: 4 4 4 3 2. Далі наберіть ряд з двох великих бусинок, які будуть очима, ряд з двох салатових бісеринок і ряд з однієї сірої бісеринки. Кінці дроту сховайте і обрежьте.Ряди повинні бути щільно стягнуті і притиснуті один до одного.
2
У цій же техніці сплетіть крила, набираючи ряди з такою кількістю бісерин: 2-3-4-4-4-4-3-2. З'єднайте за допомогою кінців дроту крила і тільце, вплітаючи крила в боки. Кінці дроту сховайте і обріжте.
3
Сплетіть лапки. Для цього одним кінцем дроту на середину наберіть вісім бісеринок. Пройдіть іншим кінцем від другої до восьмої бісеринці, щоб кінці виявилися разом. Просуньте один кінець через першу намистинку в задньому ряду з чотирьох (на тільце). Вийдіть на бік через крайню бісеринку другого ззаду ряду з чотирьох бісеринок. Наберіть ще вісім бісеринок, пройдіть від другої до восьмої і пройдіть через крайню бісеринку на тільце, потім через крайню бісеринку наступного ряду. Наберіть ще вісім бісеринок, закріпіть таким же чином, заховайте і обріжте кінець. Повторіть на іншій стороні.
4
Розправте лапки, щоб мушка могла стояти, не торкаючись черевцем землі. Муха з бісеру готова.
Орігамі є традиційним японським мистецтвом, яке виникло в 17 столітті нашої ери і стало особливо популярним в середині 1900-х років. Орігамі відтоді поступово сформувалося в повноцінний вид сучасного мистецтва. Метою даного виду мистецтва є послідовне перетворення звичайного квадратного аркуша паперу в закінчену фігуру, за допомогою згортання, але без використання скріпок або клею.
Вам знадобиться
  • будь-яка тонка папір або папір для оригамі
Інструкція
1
Вибір квітів папери не є особливо важливим для непрофесіоналів при складанні фігурок, але досвідчені майстри орігамі враховують всі аспекти даного виду мистецтва.
2
На квадраті паперу накреслити діагональ і скласти звичайну геометричну фігуру - трикутник.
3
Кути отриманого трикутника згорнути до центру і повернути папір зворотною стороною.
4
Верхній шар паперу зігнути, відвернувши кути методом «долина».
5
Накласти верхній шар паперу на нижній шар.
6
Відвернути всі отримані шари паперу гіркою, і фігурка мухи готова.