Як підібрати назву.

Батьки серйозно підходять до вибору імені новонародженого людини. Всіх не називають однаково. Засновники компаній також серйозно ставляться до вибору назв нових продуктів, послуг, фірм. Адже в них вкладені душі творців, відбувається народження чогось прекрасного. Хочеться, щоб "немовля" зміцнів і встав на ноги, щоб пишатися ним в майбутньому. Гарне назва підкреслює унікальність і робить володаря впізнаваним.
Інструкція
1
Подумайте, що люди повинні бачити. Через погляд надходить найбільше інформації. Знайдіть слово або фразу, завдяки яким перед уявним поглядом з'явиться відповідний образ. Так ви прив'яжіть назва до досвіду людей, до того, що вони бачили раніше.
2
Визначте, що люди повинні чути. Деякі слова нагадують про звуки. Коли ми говоримо "шелест листя", виникають асоціації.
3
Придумайте, що люди повинні вдихати. При слові "тюльпан" згадується запах. З'являються інші асоціації, пов'язані з тюльпанами. Назва може пробуджувати певні запахи і пов'язані з ними почуття.
4
Визначте, що люди повинні відчувати. Важко ігнорувати фразу "комар вкусив", тому що більшості це знайомо. Подумайте, який досвід потенційних клієнтів можна використовувати в назві.
5
Подумайте, що люди повинні смакувати. "Сік лимона". Можна пов'язати назва з підходящим смаком.
6
Підберіть відповідні слова. На попередніх кроках ми задіяли 5 органів чуття. Складіть список всіх ідей, не аналізуючи їх правильність.
7
Зробіть вибір кращої назви. Беріть два перших назви зі списку і порівнюйте між собою. Потім найкраще з них порівнюйте з наступним назва м зі списку. В результаті залишиться один варіант.
Зверніть увагу
При підборі назви подумайте, чи можна буде зробити сайт з відповідним ім'ям. Подивіться заздалегідь, чи не існує вже такий сайт.
Корисна порада
Захистіть хороша назва шляхом реєстрації торгової марки.