Як навчитися в'язати на машині.

В'язання - досить копіткий і трудомісткий процес. Особливо, якщо майбутня річ в'яжеться з тонких ниток, то виготовлення затягується надовго. Рішенням цієї проблеми зможе стати в'язання на спеціальній машині . Речі, пов'язані на машині , не поступаються за якістю ручній роботі, а за часом в'яжуться набагато швидше.
Вам знадобиться
  • Вязальная машина
  • Нитки
  • Ножницы
  • Журналы
  • Диски
  • Компьютер
Інструкція
1
Найпростіший спосіб навчитися в'язати, це записатися на спеціалізовані курси з в'язання на машині . Ви будете займатися в групі, у кожної буде своє робоче місце і майстер буде все покроково пояснювати. Просто може так трапитися, що не в кожному місті є такі курси, або вам незручно туди добиратися. Тоді можна скористатися іншим способом.
2
Наступний спосіб - це поставити машину у себе вдома і запросити майстра-в'язальницю на кілька особистих занять. Цей спосіб хороший тим, що наочно буде видно і можливе виправлення ваших помилок майстром відразу на місці. Якщо ж такої можливості немає, то доведеться вчитися самому.
3
Для того, щоб освоїти вязальную машину самому, можна пошукати в мережі інтернет спеціалізовані форуми. Часто на сайтах про в'язання викладають покрокові відеоуроки з в'язання на дисках. Для зручності можна скачати їх на свій комп'ютер і поступово освоювати.
4
Самий останній спосіб навчання - по книгам і журналам, або по керівництву користувача. Але по керівництву можна освоїти лише ази, а більш складні навички найкраще вивчати в спеціальних виданнях.
Вязальная машина - чудовий винахід, яке значно полегшує наше життя. Проте користуватися такою машинкою не так просто, як може здатися. Для того, щоб освоїти всі тонкощі цього процесу простий інструкції може виявитися недостатньо. В інструкціях підчас знаходиться багато неточностей в описах, пояснити які нам просто нікому. Ось і виходить, що купивши дорогу машинку, ви залишаєтеся один на один з купою питань, розуміючи, що впоратися з усіма цими "наворотами" вам просто не під силу.
Вам знадобиться
  • Вязальная машинка
  • Інструкція
  • Диски з навчальними відеокурсами
Інструкція
1
Для того, щоб навчитися в'язати на машинці, потрібно записатися на спеціальні курси, які допоможуть вам освоїти всі тонкощі. Вам доведеться ненадовго знову відчути себе школярем. Ретельно записуйте все, що говорить викладач, задавайте питання, якщо вам то щось незрозуміло, це допоможе вам швидше освоїти техніку машинного в'язання.
2
Також зверніть увагу, що курси повинні включати не тільки теоретичну частину, а й практичну, адже тільки тренування допоможе сформувати необхідний навик. Повертаючись додому, намагайтеся тренуватися самостійно, повторювати те, що ви робили на заняттях. Повторюйте завдання кілька разів для того, щоб закріпити матеріал.
3
Існує можливість навчитися в'язання за допомогою спеціальних відео-курсів. Перевага даного методу в тому, що робити все можна, не виходячи з дому і в той час, який зручно вам. Ви просто сідаєте за машинку, включаєте диск, дивіться за діями інструктора і слухаєте його коментарі до кожної дії. Однак, зверніть увагу, що тут у вас немає можливості задавати викладачу свої питання, якщо раптом щось незрозуміло.
Корисна порада
Вибирайте тільки ті диски, які мають функцію відтворення на dvd-програвачі, так як деякі диски можуть читатися тільки на комп'ютері. Це незручно, так як під час перегляду ви повинні знаходитися за в'язальної машиною.